« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 5 kwietnia 2020 r., imieniny Ireny, Wincentego, Julianny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrołęka Cycling Team z sukcesami w Radzyminie (zdjęcia)

Bardzo dobry występ zaliczyli zawodnicy i zawodniczki Ostrołęka Cycling Team podczas zawodów w Radzyminie, gdzie odbył się ósmy etap wyścigu Poland Bike Marathon. Organizowany przez Grzegorza Wajsa wyścig po raz pierwszy zawitał do Radzymina i z pewnością nie po raz ostatni, bo był to debiut niezwykle udany.


W wyścigu spośród naszych zawodników najlepiej wypadł Artur Budny sklasyfikowany na drugim miejscu na dystansie Fan. Agnieszka Mażewska zajęła pierwsze miejsce w kategorii K4 na dystansie mini, a Wiesław Kamiński wygrał rywalizację w kategorii M5, również na dystansie mini. Wiesław Podeszwa dojechał na metę drugi w swojej kategorii.

W klasyfikacji generalnej Artur Budny został liderem na dystansie Fan w klasyfikacji open z kolei Agnieszka Mażewska prowadzi na dystansie Mini w klasyfikacji K4.

Kolejne kolarskie emocje już 2 września w Płocku. Tam odbędzie się dziewiąty etap Poland Bike Marathon. Wcześniej w Skarżysko-Kamiennej w niedzielę 26 sierpnia zawody zaliczane do cyklu Merida Mazovia MTB Marathon.

Zobacz zdjęcia:
Mazovia MTB Marathon w Radzyminie (18.08.2012) - fot. J. Prondzynski

Odsłon: 2036
Komentarzy: 5
21:28, 22.08.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

» Wasze komentarze

rowerzysta @ 08:22, 23.08.2012r. IP: *.*.192.138

Brawa
W najbliższą niedzielę etap górski,
trzymam kciuki.

fleja @ 19:22, 23.08.2012r. IP: *.*.48.39

Brudny brudny zejdź z siedliska nie rób z dzieci pośmiewiska .
Zobaczymy jak wystartujesz w kat.Fit Cwaniaczku :D

ak @ 23:04, 23.08.2012r. IP: *.*.120.141

Do fleja
Jak już robisz osobiste wycieczki to przeczytaj dokładnie regulamin zawodów
Osoba którą atakujesz jest za młoda by w tym sezonie wystartować na Fit
Zawodnik ten chciał startować z na Fit, ale nie został dopuszczony do startów z dorosłymi ze względu że jeszcze jest w wieku gimnzjalnym

Może zamiast tak atakować słownie sam wystartujesz w zawodach

Chyba że startujesz
I uważasz że niedopuszczalne jest że chłopak z Ostrołęki wygrywa z zawodnikami powarszawskich drużyn, które mają licznych sponsorów, bogate zaplecze techniczne i trenerskie oraz wieloletnie doświadczenie
:)

zobacz fleja @ 07:04, 24.08.2012r. IP: *.*.65.18

Zobacz fleja z jakimi profesjonalnymi klubami wygrywa ten młody Ostrołęcki kolarz, który nie ma klubu, trenera, sponsora

Jojas @ 13:17, 25.08.2012r. IP: *.*.139.232

A może by mu poszukać sponsora bo koszty startów, dojazdów i przygotowania się do nich nie są małe. Chłopak ma okazje zawalczyć to może warto by było mu pomóc?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo