« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 13 maja 2021 r., imieniny Serwacego, Ofelii, Roberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrołęka Cycling Team z sukcesami w Radzyminie (zdjęcia)

Bardzo dobry występ zaliczyli zawodnicy i zawodniczki Ostrołęka Cycling Team podczas zawodów w Radzyminie, gdzie odbył się ósmy etap wyścigu Poland Bike Marathon. Organizowany przez Grzegorza Wajsa wyścig po raz pierwszy zawitał do Radzymina i z pewnością nie po raz ostatni, bo był to debiut niezwykle udany.


W wyścigu spośród naszych zawodników najlepiej wypadł Artur Budny sklasyfikowany na drugim miejscu na dystansie Fan. Agnieszka Mażewska zajęła pierwsze miejsce w kategorii K4 na dystansie mini, a Wiesław Kamiński wygrał rywalizację w kategorii M5, również na dystansie mini. Wiesław Podeszwa dojechał na metę drugi w swojej kategorii.

W klasyfikacji generalnej Artur Budny został liderem na dystansie Fan w klasyfikacji open z kolei Agnieszka Mażewska prowadzi na dystansie Mini w klasyfikacji K4.

Kolejne kolarskie emocje już 2 września w Płocku. Tam odbędzie się dziewiąty etap Poland Bike Marathon. Wcześniej w Skarżysko-Kamiennej w niedzielę 26 sierpnia zawody zaliczane do cyklu Merida Mazovia MTB Marathon.

Zobacz zdjęcia:
Mazovia MTB Marathon w Radzyminie (18.08.2012) - fot. J. Prondzynski

Odsłon: 2188
Komentarzy: 5
21:28, 22.08.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Aleksandrowicz i Kamińska najszybsi (zdjęcia)

Aleksandrowicz i Kamińska najszybsi (zdjęcia)

27 grudnia w samo południe we wsi Teodorowo odbyła się V edycja Kolarskiego Wyścigu Noworocznego. Zmagania zostały przeniesione na wcześniejszy termin ze względu na kwarantannę narodową.

Ruszyli rodzinnie na rowerach (zdjęcia, wideo)

Ruszyli rodzinnie na rowerach (zdjęcia, wideo)

Dużą popularnością cieszył się Rodzinny Rajd Rowerowy, który w sobotę (26 września) ruszył z Ostrołęki w stronę Lelisa. Uczestnicy przejadą 35 kilometrów. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika, który wraz z wójtem gminy Lelis Stefanem Prusikiem zapraszali na wydarzenie.

 

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz wójt gminy Lelis Stefan Prusik zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy na pożegnanie lata. Właśnie ruszyły zapisy do wydarzenia, które odbędzie się 26 września. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od szefa miasta.

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Początek sezonu nie był łaskawy dla żadnej dyscypliny, czyli ten dla kolarzy, który miał się rozpocząć w połowie kwietnia. Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wszystkich. Króciutki cykl wyścigów szosowych postanowiło zorganizować na Mazowszu Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie odbyły się mistrzostwa Polski w kolarstwie MTB XCO. Wśród startujących nie mogło zabraknąć przedstawicieli KK24h, którzy pokonali taką samą trasę, co dzień później zawodnicy elity. Z przygodami zmagania zakończył Marek Karczewski.

 

» Wasze komentarze

rowerzysta @ 08:22, 23.08.2012r. IP: *.*.192.138

Brawa
W najbliższą niedzielę etap górski,
trzymam kciuki.

fleja @ 19:22, 23.08.2012r. IP: *.*.48.39

Brudny brudny zejdź z siedliska nie rób z dzieci pośmiewiska .
Zobaczymy jak wystartujesz w kat.Fit Cwaniaczku :D

ak @ 23:04, 23.08.2012r. IP: *.*.120.141

Do fleja
Jak już robisz osobiste wycieczki to przeczytaj dokładnie regulamin zawodów
Osoba którą atakujesz jest za młoda by w tym sezonie wystartować na Fit
Zawodnik ten chciał startować z na Fit, ale nie został dopuszczony do startów z dorosłymi ze względu że jeszcze jest w wieku gimnzjalnym

Może zamiast tak atakować słownie sam wystartujesz w zawodach

Chyba że startujesz
I uważasz że niedopuszczalne jest że chłopak z Ostrołęki wygrywa z zawodnikami powarszawskich drużyn, które mają licznych sponsorów, bogate zaplecze techniczne i trenerskie oraz wieloletnie doświadczenie
:)

zobacz fleja @ 07:04, 24.08.2012r. IP: *.*.65.18

Zobacz fleja z jakimi profesjonalnymi klubami wygrywa ten młody Ostrołęcki kolarz, który nie ma klubu, trenera, sponsora

Jojas @ 13:17, 25.08.2012r. IP: *.*.139.232

A może by mu poszukać sponsora bo koszty startów, dojazdów i przygotowania się do nich nie są małe. Chłopak ma okazje zawalczyć to może warto by było mu pomóc?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo