« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrołęka Cycling Team z sukcesami w Radzyminie (zdjęcia)

Bardzo dobry występ zaliczyli zawodnicy i zawodniczki Ostrołęka Cycling Team podczas zawodów w Radzyminie, gdzie odbył się ósmy etap wyścigu Poland Bike Marathon. Organizowany przez Grzegorza Wajsa wyścig po raz pierwszy zawitał do Radzymina i z pewnością nie po raz ostatni, bo był to debiut niezwykle udany.


W wyścigu spośród naszych zawodników najlepiej wypadł Artur Budny sklasyfikowany na drugim miejscu na dystansie Fan. Agnieszka Mażewska zajęła pierwsze miejsce w kategorii K4 na dystansie mini, a Wiesław Kamiński wygrał rywalizację w kategorii M5, również na dystansie mini. Wiesław Podeszwa dojechał na metę drugi w swojej kategorii.

W klasyfikacji generalnej Artur Budny został liderem na dystansie Fan w klasyfikacji open z kolei Agnieszka Mażewska prowadzi na dystansie Mini w klasyfikacji K4.

Kolejne kolarskie emocje już 2 września w Płocku. Tam odbędzie się dziewiąty etap Poland Bike Marathon. Wcześniej w Skarżysko-Kamiennej w niedzielę 26 sierpnia zawody zaliczane do cyklu Merida Mazovia MTB Marathon.

Zobacz zdjęcia:
Mazovia MTB Marathon w Radzyminie (18.08.2012) - fot. J. Prondzynski

Odsłon: 2075
Komentarzy: 5
21:28, 22.08.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

Już po raz piąty w ramach wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych zostanie przeprowadzony Kolarski Wyścig Australijski. Głównym celem imprez jest popularyzacja kolarstwa i popularyzacja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców miasta.

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Klub Kolarski 24h zaprasza do wspólnych rowerowych treningów w niedzielne przedpołudnia. Do wspólnych zajęć mogą dołączyć wszyscy chętni, jednak poziom zawodników jest wygórowany. Jakie trzeba spełnić kryteria?

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

W słoneczną niedzielę kolarze z całego regionu, spragnieni wspólnego treningu, spotkali się aby otworzyć sezon pn. "Ostrołęka w koło". Inicjatorem wydarzenia jest Klub Kolarski 24h. Na starcie pojawiło się piętnastu zawodników.

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Mariusz Rynkiewicz z Klubu Kolarskiego 24h od ponad dziesięciu lat jest zagorzałym pasjonatem kolarstwa. Z roku na rok osiąga coraz większe sukcesy w tej dziedzinie. Teraz postanowił podzielić się, dlaczego tak naprawdę kocha kolarstwo.

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

» Wasze komentarze

rowerzysta @ 08:22, 23.08.2012r. IP: *.*.192.138

Brawa
W najbliższą niedzielę etap górski,
trzymam kciuki.

fleja @ 19:22, 23.08.2012r. IP: *.*.48.39

Brudny brudny zejdź z siedliska nie rób z dzieci pośmiewiska .
Zobaczymy jak wystartujesz w kat.Fit Cwaniaczku :D

ak @ 23:04, 23.08.2012r. IP: *.*.120.141

Do fleja
Jak już robisz osobiste wycieczki to przeczytaj dokładnie regulamin zawodów
Osoba którą atakujesz jest za młoda by w tym sezonie wystartować na Fit
Zawodnik ten chciał startować z na Fit, ale nie został dopuszczony do startów z dorosłymi ze względu że jeszcze jest w wieku gimnzjalnym

Może zamiast tak atakować słownie sam wystartujesz w zawodach

Chyba że startujesz
I uważasz że niedopuszczalne jest że chłopak z Ostrołęki wygrywa z zawodnikami powarszawskich drużyn, które mają licznych sponsorów, bogate zaplecze techniczne i trenerskie oraz wieloletnie doświadczenie
:)

zobacz fleja @ 07:04, 24.08.2012r. IP: *.*.65.18

Zobacz fleja z jakimi profesjonalnymi klubami wygrywa ten młody Ostrołęcki kolarz, który nie ma klubu, trenera, sponsora

Jojas @ 13:17, 25.08.2012r. IP: *.*.139.232

A może by mu poszukać sponsora bo koszty startów, dojazdów i przygotowania się do nich nie są małe. Chłopak ma okazje zawalczyć to może warto by było mu pomóc?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo