« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 26 listopada 2020 r., imieniny Delfiny, Lechosława, Konrada

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siatkarskie miksty walczyły na plaży (zdjęcia)

Zwycięstwem drużyny Huraganu zakończył się Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Mikstów organizowany przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Zawody rozgrywano na boiskach przy moście im. Antoniego Madalińskiego, a do rywalizacji przystąpiło sześć zespołów.


Złe warunki atmosferyczne wystraszyły kilka zespołów, które zgłosiły się do rywalizacji, ale nie pojawiły się ostatecznie w sobotnim turnieju. Zespół Huraganu w składzie: Wiesław Idzikowski, Sylwia Gałka, Jarosław Niedźwiecki, Edward Górecki, Patryk Brzostek i Robert Wykowski nie miał problemów z odnoszeniem zwycięstw nad rywalami. Wszystkie spotkania wygrał niezwykle pewnie.

Drugie miejsce zajął zespół Procentowy Team (Michał Zalewski, Paweł Pędzich, Arkadiusz Piasta, Angelika Olbryś, Klaudia Bednarczyk, Kacper Bednarczyk), a trzecie Grają Ale Słabo (Marek Będzkowski, Jakub Dzikuć, Piotr Palczewski, Joanna Sieklucka, Ewa Kaczyńska).

Miejsca poza podium przypadły zespołom Ciecierecie (Martyna Lenkiewicz, Monika, Moakowiecka, Łukasz Kadłubowski, Bartosz Małkowski), Bez nazwy (Robert Juchniewicz, Radosław Stachacz, Katarzyna Turek, Remigiusz Dmochowski) oraz Old Stars (Marcin Dudziec, Damian Puka, Michał Bodytka, Jakub Augustyniak, Marek Skiba).

Zobacz zdjęcia:
Turniej plażowej piłki siatkowej mikstów (25.08.2012)

Odsłon: 2778
Komentarzy: 1
14:51, 25.08.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Formalność ostrołęczan pod siatką?

Formalność ostrołęczan pod siatką?

21 listopada o godz. 17:00 w hali im. A. Gołasia siatkarze SPS Volley Ostrołęka rozegrają czwarty mecz w sezonie. Podopieczni Arkadiusza Piasty podejmą SPS GOSiR Mrozy. Przed pierwszą piłką wydaje się, że nasi gracze są zdecydowanym faworytem, jednak pamiętajmy, że to początek sezonu.

Triumf ostrołęczanek

Triumf ostrołęczanek

Bardzo ważne spotkanie mają za sobą podopieczne Dariusza Werpachowskiego w wojewódzkiej lidze kadetek. Małgorzata Biskup i spółka po zaciętym starciu pokonały po pięciosetowej walce Radomkę Radom. Zawodniczki Nike przegrywały już 1:2, jednak potrafiły wyrównać i triumfować w tie-breaku.

Volley się nie zatrzymuje

Volley się nie zatrzymuje

Znakomity początek rozgrywek IV ligi siatkarzy z Ostrołęki. SPS Volley w niedzielnym spotkaniu ograł na wyjeździe Olymp Błonie. Podopieczni Arkadiusza Piasty po raz trzeci w bieżących rozgrywkach zanotowali komplet punktów. Co więcej, ostrołęczanie nie stracili jeszcze ani jednego seta.

3:0 Nike Ostrołęki

3:0 Nike Ostrołęki

W sobotę juniorki OTPS Nike Ostrołęka mierzyły się z MOS Wola Warszawa. Zawodniczki Tomasza Pakieły zaprezentowały się znakomicie i wygrały z siatkarkami ze stolicy bez straty seta. 

 

Pozytywny występ zawodniczek Pakieły

Pozytywny występ zawodniczek Pakieły

W ciągu trzech dni juniorki Nike Ostrołęka zmierzyły się z uznanymi markami siatkarskimi, nie tylko na Mazowszu, ale również na arenie krajowej. Podopieczne Tomasza Pakieły spotkały się ze Spartą Warszawa, jak również z MOS Wola Warszawa. Skończyło się zdobyciem czterech punktów.

» Wasze komentarze

aaaa @ 22:13, 25.08.2012r. IP: *.*.91.57

hahhaha Dmochu ;D

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo