« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 21 września 2020 r., imieniny Jonasza, Mateusza, Hipolita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Siatkarskie miksty walczyły na plaży (zdjęcia)

Zwycięstwem drużyny Huraganu zakończył się Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Mikstów organizowany przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Zawody rozgrywano na boiskach przy moście im. Antoniego Madalińskiego, a do rywalizacji przystąpiło sześć zespołów.


Złe warunki atmosferyczne wystraszyły kilka zespołów, które zgłosiły się do rywalizacji, ale nie pojawiły się ostatecznie w sobotnim turnieju. Zespół Huraganu w składzie: Wiesław Idzikowski, Sylwia Gałka, Jarosław Niedźwiecki, Edward Górecki, Patryk Brzostek i Robert Wykowski nie miał problemów z odnoszeniem zwycięstw nad rywalami. Wszystkie spotkania wygrał niezwykle pewnie.

Drugie miejsce zajął zespół Procentowy Team (Michał Zalewski, Paweł Pędzich, Arkadiusz Piasta, Angelika Olbryś, Klaudia Bednarczyk, Kacper Bednarczyk), a trzecie Grają Ale Słabo (Marek Będzkowski, Jakub Dzikuć, Piotr Palczewski, Joanna Sieklucka, Ewa Kaczyńska).

Miejsca poza podium przypadły zespołom Ciecierecie (Martyna Lenkiewicz, Monika, Moakowiecka, Łukasz Kadłubowski, Bartosz Małkowski), Bez nazwy (Robert Juchniewicz, Radosław Stachacz, Katarzyna Turek, Remigiusz Dmochowski) oraz Old Stars (Marcin Dudziec, Damian Puka, Michał Bodytka, Jakub Augustyniak, Marek Skiba).

Zobacz zdjęcia:
Turniej plażowej piłki siatkowej mikstów (25.08.2012)

Odsłon: 2763
Komentarzy: 1
14:51, 25.08.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

W 2017 roku na rynek trafiła książka "Kadziu. Siatkówka i rock'n'roll", którą napisał Łukasz Olkowicz. Jeden z rozdziałów poświęcony jest Arkadiuszowi Gołasiowi. Były świetny siatkarz opisał wspomnienia związane z naszym zawodnikiem oraz moment, gdy dowiedział się o wypadku. Zapraszamy do lektury.

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

To już 15 lat, jak nie ma z nami naszego wspaniałego ostrołęczanina. Reprezentant Polski i jeden z najważniejszych zawodników w historii krajowej siatkówki opuścił nas wszystkich tak nieoczekiwanie.

 

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Zawodnik UKS Olimp Ostrołęka wystąpił w barwach reprezentacji naszego kraju do lat 15 podczas turnieju siatkówki Wawelskiego Smoka w Krakowie. To duże wyróżnienie dla gracza urodzonego w 2007 roku. Igor Rostkowski zapowiada się na ciekawego i wartościowego siatkarza.

SPS Volley zna rywali

SPS Volley zna rywali

Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej ustalił podział zespołów w dwóch grupach IV ligi wojewódzkiej. SPS Volley Ostrołęka będzie mierzyć się stawce B. Podopieczni Arkadiusza Piasty znają rywali, z którymi powalczą w nadchodzącym sezonie. W gronie znalazło się dziewięć drużyn.

 

Aniołki Werpachowskiego mistrzyniami (zdjęcia)

Aniołki Werpachowskiego mistrzyniami (zdjęcia)

Z udziałem sześciu drużyn odbył sie VII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kadetek Ostrołęka 2020. Najlepszym zespołem została pierwsza ekipa gospodyń - Nike Ostrołęka. W stawce były również młodziczki - podopieczne Dariusza Piersy. MVT turnieju odebrała Karolina Kośnik z drużyny mistrzyń.

 

» Wasze komentarze

aaaa @ 22:13, 25.08.2012r. IP: *.*.91.57

hahhaha Dmochu ;D

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo