Piątek, 29 marca 2024 r., imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Nieskuteczna Narew przegrała starcie z Wkrą (zdjęcia)

Piłkarze ostrołęckiej Narwi podtrzymali passy spotkań bez porażki w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej grupy północnej. W spotkaniu 3. kolejki przed własną publicznością na stadionie przy ulicy Witosa przegrali z Wkrą Żuromin 1:2.

Podopieczni trenera Marcina Romana popełniali zbyt dużo błędów w obronie, a do tego byli nieskuteczni w ataku. To wszystko sprawiło, że nie byli wstanie powalczyć o zwycięstwo w sobotnim starciu.

W pierwszej połowie meczu Narwianie najlepszą okazję do strzelenia bramki mieli w 23. minucie meczu. Po podaniu od Piotra Strzeżysza, Marek Charmuszka trafił jednak w słupek. W odpowiedzi goście przeprowadzili kontrę po której bramkę zdobył Adam Koprowski.

Kilka minut później Wkra mogła podwyższyć prowadzenie, ale nie wykorzystała rzutu karnego. Narew z kolei miała okazje strzeleckie za sprawą Tomasza Niedźwieckiego i Marka Charmuszki, ale nie mogła zdobyć wyrównującej bramki.

W drugiej połowie meczu goście zdobyli drugiego gola po trafieniu Bartosza Narewskiego po niespełna kwadransie gry. Podopieczni trenera Marcina Romana nie potrafili stworzyć zbyt wielu dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. Mimo to w 88. minucie gry na listę strzelców wpisał się wprowadzony w drugiej połowie meczu Piotr Kubat.

Narew Ostrołęka - Wkra Żuromin 1:2 (0:1)
Bramki: Kubat 88. - Koprowski 24. Narewski 59.

Narew: Łyziński - Dzwonkowski, Jędrzejczyk, Pełtak, Rupacz - Wargulewski (77. Stachowicz), Strzeżysz (77. Dawidzki), Wiski, Nakielski (64. Nowak) - Niedźwiecki (61. Kubat), Charmuszka

Spotkanie 3. kolejki IV ligi: Narew Ostrołęka - Wkra Żuromin (25.08.2012)

Odsłon: 2465
Komentarzy: 24
19:38, 25.08.2012r.

Narew. Strzelą więcej goli i dodrukują sobie trzy punkty z Drukarzem?

W piątek kolejne spotkanie zespołu Marcina Gałązki. Narew zagra na wyjeździe z Drukarzem Warszawa. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:30 na boisku w stolicy. Jaki wynik typujecie? Piszcie w komentarzach.

Liczba Kolumbijczyków musi się zgadzać

Znamy nazwisko kolejnego zawodnika, który związał się z KS CK Troszyn. W składzie ekipy Michała Złotkowskiego pojawił się gracz z Kolumbii. 24-latek ma ciekawą przeszłość.

Rzekunianka i Kurpik u siebie. ULKS Ołdaki zdobędzie Koronę?

Przed zespołami Klasy Okręgowej 18. kolejka. Dwie drużyny z naszego powiatu zagrają przed własną publicznością. Beniaminek wybierze się na bój do Szydłowa. Będzie ciekawie. Zobaczcie "rozkład jazdy" oraz tabelę "Okręgówki".

Wielka Sobota w Klasie A. Derby w Ostrołęce

Przed naszymi drużynami przedświąteczne granie. 30 marca swoje spotkania rozegrają piłkarze: Świtu Baranowo, Bartnika Myszyniec, Narwi II Ostrołołęka oraz GKS-u Łyse. Z pewnością nie zabraknie emocji.

Orz u siebie. Kolejny walkower w lidze!

W piątek o godz. 16:00 piłkarze z Goworowa rozegrają kolejny mecz o punkty. Przed tygodniem Orz pauzował ze względu na to, że WKS Mystówiec Stary wycofał się z ligi. Teraz podopieczni Bartosza Dziełaka zagrają z MKS-em II Przasnysz.

kisiel @ 19:50, 25.08.2012r. IP: *.*.42.65

korona0-1nasielsk

defcg @ 20:33, 25.08.2012r. IP: *.*.17.125

w 3 lidze przegrywaliśmy, ale przynajmniej na wiosnę w dużo lepszym stylu, a dzisiaj z takim kiepskim zespołem wygładało to bardzo słabo... nie ma wogóle pomysłu w naszej grze, a zawodnicy grają tak ociężale że i ciężko się na to patrzy... dałbym jeszcze trenerowi parę meczów, ale jeśli się nic nie zmieni to pierwszy do zmiany póki nie będzie za pózno

brevik @ 21:40, 25.08.2012r. IP: *.*.58.177

trenerze czy ty jestes slepy ze wisiora wpuszczasz? on kopie sie po czole i biega jak wol ! mial moze z jedne podanie celne albo czy w ogole przez 90 minut mial pilke?

Andrzej @ 22:36, 25.08.2012r. IP: *.*.97.229

Wisior grał bo młodzieżowiec,a Zalewskiego i Dąbrowskiego nie było to grał.

znawca @ 22:43, 25.08.2012r. IP: *.*.213.178

ten trener to może dobry w tej swojej akademi sześciolatków a tu zawodnicy do niego szacunku nie mają i nie będą mieli,

kibic @ 23:18, 25.08.2012r. IP: *.*.42.65

marcin roman? kto ma miec do niego szacunek a tak wogóle to jaki to jest autorytet? jego starszy brat arek to tak super pilkarz i mial charakter a marcinowi zalezy tylko na ....kasie:0

Pawel @ 01:53, 26.08.2012r. IP: *.*.45.156

Slaby zespol, a nas pokonal? zagrali lepiej to wygrali. Wezmy sie za siebie. Mowiac ze oni byli slabi to gdzie my jestesmy?

IWO @ 10:15, 26.08.2012r. IP: *.*.51.202

Żenada....przeciwnik słabiutki a wygrywa po prezentach od naszych obrońców,napastnicy nieskuteczni.Tylko 2 ludzi można nazwać piłkarzami reszta.....szkoda słów.

observer @ 10:43, 26.08.2012r. IP: *.*.237.253

Nie można wygrać meczu jak się nie strzela 5 100% - ych sytuacji a tam nawet 1000% sytuacji.Zawodnicy się starają , inny system grania, inny trenowania trzeba czasu...Ja tam wierze w Narew i kolejne zwycięstwa mojej drużyny..

jas @ 11:26, 26.08.2012r. IP: *.*.206.101

Trzeba umiec wykorzystywac prezenty. Wezcie sie za trenowanie, slabszy nie wygrywa spotkania. Jesli wygrywa to jest lepszy.

janusz @ 11:33, 26.08.2012r. IP: *.*.208.213

Słabo. Bez pomysłu, nieskutecznie. Nie tak miało być.

wpo @ 12:36, 26.08.2012r. IP: *.*.53.215

co za cio ty. ja tam mam zagrac żeby strzelać bramki. Co za wiesniaki. I na nich ma byc dodatkowa kasa haha.

wpo @ 12:37, 26.08.2012r. IP: *.*.53.215

nasza drużyna jechała ich na hali jak chciała. Ta narew to popłuczyny dawnej narwi

...ssss @ 13:07, 26.08.2012r. IP: *.*.180.249

observer ten sam problem jest i w koronie ale może być już tylko lepiej :)

Andrzej @ 13:12, 26.08.2012r. IP: *.*.201.163

Narew powinna wygrać 4 setki zmarnowane i inne dobre okazję.Narew lepiej grała!Za tydzień z Wisłą II Płock,pewnie se Płock wezmą z pięciu z pierwszej drużyny,i dlaczego PZPN tak robi z z pierwszej drużyny do drużyny 4 ligi mogą se brać.
I tak kocham Narew!!!!

Radar @ 13:25, 26.08.2012r. IP: *.*.52.156

Wisior był jednym z lepszych zawodników na boisku. Sporo udanych odbiorów, celne podania, skuteczne przerywanie akcji przeciwników - jako defensywny pomocnik spisał się bardzo dobrze. Nie brał udziału w rozegraniu piłki ale to wynikało z jego pozycji i taktyki naszego zespołu - prowadzącego wszystkie akcje ofensywne skrzydłami. Dobrze, że nie masz pretensji do bramkarza o to, że nie strzelił bramki. W każdym razie proszę nie kompromituj się więcej brevik brakiem elementarnej piłkarskiej wiedzy i nie pisz idiotycznych komentarzy.

kibic @ 14:25, 26.08.2012r. IP: *.*.159.218

problem nie jest z zawodnikami ale roman nie nadaje sie na trenera podobnie jak bylo z grabowskim ale nikt nie stara sie tego dostrzec z zarzadu i zebyy nie bylo za pozno

HOOLIGANS @ 16:56, 26.08.2012r. IP: *.*.49.65

NAREW CHULIGANY

majki 3fajki @ 17:28, 26.08.2012r. IP: *.*.242.11

a czemu redaktorek nic nie wspomnial o transparentach kibicow, jak z nim pojechali, donosicielem, co to szuka sensacji wszędzie, a ostatnio zrobil zdjecia jakpewien ktos sika i wielką afere z tego rozkrecil. zaraz ten komentarz zginie, jak zwylkle na MO, ale zastanawiajace jest ze nie ma zadnego zdjecia kibicow i i ch oprawy!

KIBOL @ 17:32, 26.08.2012r. IP: *.*.88.89

mam nadzieje ze marcina wywalą z tej trenerki im szybciej tym lepiej , On jest super trenerem ale naszych dzieci wiec zostaw tą narew i już.

edek @ 17:35, 26.08.2012r. IP: *.*.114.202

a kto na miejsce Marcina???? oczywiście pomijając Kazika.....

Marian @ 20:31, 26.08.2012r. IP: *.*.73.59

AREK trzeba było lepsze zdjęcie z azorem wrzucić.

gosc @ 20:34, 26.08.2012r. IP: *.*.68.17

żeby mieć innego trenera który by poprawił grę zespołu to musi być więcej takich zawodników jak Mara czy Łyżwa. Z takimi wisrami to nawet Mourinho by nic nie zrobił ....

Srygodnik @ 09:51, 27.08.2012r. IP: *.*.148.47

odzywają się oczywiście w większości ludzie, których w ogóle na meczu nie było.... banda arkadiusza kwadratowego łba!