« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 21 września 2020 r., imieniny Jonasza, Mateusza, Hipolita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pierwsze przetarcie Pekpolu, trzy porażki i zwycięstwo

Siatkarze ostrołęckiego Pekpolu w pierwszym sprawdzianie w okresie przygotowawczym wypadli nieco poniżej oczekiwań. Podopieczni trenera Andrzeja Dudźca uplasowali się tuż za podium w turnieju o puchar burmistrza Hajnówki. W dwudniowych zmaganiach wygrali zaledwie jedno spotkanie z gospodarzami imprezy, Pronarem Parkiet Hajnówka.


Spotkania z Avią Świdnik, AKS Łódź i MOS Wola Warszawa nasi siatkarze przegrali w stosunku setów 1:2. W każdym kolejnym meczu trener Andrzej Dudziec próbował innych ustawień, dlatego na wyniki rywalizacji trzeba patrzeć z przymróżeniem oka.

 

Wyniki Pekpolu podczas turnieju w Hajnówce:


Pekpol Ostrołęka - Avia Świdnik 1:2
Pekpol: Pietkiewicz, Krzywiecki, Białek, Król, Szczygielski, Stańczuk, Mihułka (libero) oraz Naliwajko


Pekpol Ostrołęka  - AKS Łódź 1:2 (21:25, 23:25, 25:20)
Pekpol: Nowosielski, Adamowicz, Naliwajko, Siwczyk, Szczygielski, Stanisławajtys, Kołodziej (libero)


Pekpol Ostrołęka - MOS Wola Warszawa 1:2 (22:25, 26:28, 25:12)
Pekpol: Nowosielski, Siwczyk, Stańczuk, Stanisławajtys, Adamowicz, Naliwajko, Kołodziej (libero) oraz Białek, Szczygielski.


Pronar Parkiet Hajnówka  - Pekpol Ostrołęka 0:3 (18:25, 15:25, 21:25)
Pekpol: Pietkiewicz, Stańczuk, Szczygielski, Król, Krzywiecki, Białek, Mihułka (libero)

Końcowa klasyfikacja turnieju: 1. Avia Świdnik, 2. Pronar Parkiet Hajnówka, 3. AKS Łódź, 4. Pekpol Ostrołęka, 5. MOS Wola Warszawa

Odsłon: 1383
Komentarzy: 0
16:26, 28.08.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

W 2017 roku na rynek trafiła książka "Kadziu. Siatkówka i rock'n'roll", którą napisał Łukasz Olkowicz. Jeden z rozdziałów poświęcony jest Arkadiuszowi Gołasiowi. Były świetny siatkarz opisał wspomnienia związane z naszym zawodnikiem oraz moment, gdy dowiedział się o wypadku. Zapraszamy do lektury.

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

To już 15 lat, jak nie ma z nami naszego wspaniałego ostrołęczanina. Reprezentant Polski i jeden z najważniejszych zawodników w historii krajowej siatkówki opuścił nas wszystkich tak nieoczekiwanie.

 

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Zawodnik UKS Olimp Ostrołęka wystąpił w barwach reprezentacji naszego kraju do lat 15 podczas turnieju siatkówki Wawelskiego Smoka w Krakowie. To duże wyróżnienie dla gracza urodzonego w 2007 roku. Igor Rostkowski zapowiada się na ciekawego i wartościowego siatkarza.

SPS Volley zna rywali

SPS Volley zna rywali

Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej ustalił podział zespołów w dwóch grupach IV ligi wojewódzkiej. SPS Volley Ostrołęka będzie mierzyć się stawce B. Podopieczni Arkadiusza Piasty znają rywali, z którymi powalczą w nadchodzącym sezonie. W gronie znalazło się dziewięć drużyn.

 

Aniołki Werpachowskiego mistrzyniami (zdjęcia)

Aniołki Werpachowskiego mistrzyniami (zdjęcia)

Z udziałem sześciu drużyn odbył sie VII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kadetek Ostrołęka 2020. Najlepszym zespołem została pierwsza ekipa gospodyń - Nike Ostrołęka. W stawce były również młodziczki - podopieczne Dariusza Piersy. MVT turnieju odebrała Karolina Kośnik z drużyny mistrzyń.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo