« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

OCT z sukcesami w Skarżysko-Kamiennej (zdjęcia)

Wojciech Bukowski na trasie zawodów
Wojciech Bukowski na trasie zawodów
(fot. Z. Kowalski)

W niedzielę 26 sierpnia kolejny XII etap cyklu Merida Mazovia MTB Marathon zagościł do miejscowości Skarżysko-Kamienna. Wyścig był etapem górskim cyklu, a deszczowa pogoda tylko podniosła trudność i tak już niełatwej trasy. W sumie wystartowało ponad 820 zawodników na ...


wytyczonych czterech trasach o długości: Hobby - 7 km, Fit – 33 km, Mega 61 km oraz Giga - 89 km.

Z Ostrołęki i okolic na imprezę pojechali: Artur Budny, Agnieszka Mażewska, Maria Kamińska, Wiesław Kamiński, Wiesław Podeszwa, Grzegorz Ziemak oraz Wojciech Bukowski, który jako jedyny z naszej drużyny wybrał najdłuższy 89 km dystans zdobywając najwięcej punktów do klasyfikacji drużynowej.

Agnieszka Mażewska oraz Maria Kamińska po raz kolejny pokazały, że są najlepsze w swoich kategoriach, zajmując najwyższe miejsca na podium. Wiesław Kamiński był także pierwszy w swojej kategorii, zaś Wiesław Podeszwa wszedł na podium tuż za nim oczko niżej.

Kolejne etap cyklu Merida Mazovia MTB Marathon odbędzie się 9 września w Ciechanowie, zaś już w najbliższą niedzielę 2 września nasi zawodnicy planują start w Płocku w cyklu Poland Bike Marathon.

Zdjęcia zawodów:
Merida Mazovia MTB Marathon (26.08.2012)

Odsłon: 1637
Komentarzy: 2
13:14, 29.08.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

Już po raz piąty w ramach wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych zostanie przeprowadzony Kolarski Wyścig Australijski. Głównym celem imprez jest popularyzacja kolarstwa i popularyzacja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców miasta.

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Klub Kolarski 24h zaprasza do wspólnych rowerowych treningów w niedzielne przedpołudnia. Do wspólnych zajęć mogą dołączyć wszyscy chętni, jednak poziom zawodników jest wygórowany. Jakie trzeba spełnić kryteria?

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

W słoneczną niedzielę kolarze z całego regionu, spragnieni wspólnego treningu, spotkali się aby otworzyć sezon pn. "Ostrołęka w koło". Inicjatorem wydarzenia jest Klub Kolarski 24h. Na starcie pojawiło się piętnastu zawodników.

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Mariusz Rynkiewicz z Klubu Kolarskiego 24h od ponad dziesięciu lat jest zagorzałym pasjonatem kolarstwa. Z roku na rok osiąga coraz większe sukcesy w tej dziedzinie. Teraz postanowił podzielić się, dlaczego tak naprawdę kocha kolarstwo.

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

» Wasze komentarze

kolarz @ 13:44, 29.08.2012r. IP: *.*.65.18

Brawo Wojtek - tak trzymaj Czerwin górą :)

rowerzysta @ 13:51, 29.08.2012r. IP: *.*.192.138

Dziękuję Naszym zawodnikom za piękne wyniki.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo