« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 4 grudnia 2020 r., imieniny Barbary, Krystiana, Berny

Moja Ostrołęka

Aktualności

OCT z sukcesami w Skarżysko-Kamiennej (zdjęcia)

Wojciech Bukowski na trasie zawodów
Wojciech Bukowski na trasie zawodów
(fot. Z. Kowalski)

W niedzielę 26 sierpnia kolejny XII etap cyklu Merida Mazovia MTB Marathon zagościł do miejscowości Skarżysko-Kamienna. Wyścig był etapem górskim cyklu, a deszczowa pogoda tylko podniosła trudność i tak już niełatwej trasy. W sumie wystartowało ponad 820 zawodników na ...


wytyczonych czterech trasach o długości: Hobby - 7 km, Fit – 33 km, Mega 61 km oraz Giga - 89 km.

Z Ostrołęki i okolic na imprezę pojechali: Artur Budny, Agnieszka Mażewska, Maria Kamińska, Wiesław Kamiński, Wiesław Podeszwa, Grzegorz Ziemak oraz Wojciech Bukowski, który jako jedyny z naszej drużyny wybrał najdłuższy 89 km dystans zdobywając najwięcej punktów do klasyfikacji drużynowej.

Agnieszka Mażewska oraz Maria Kamińska po raz kolejny pokazały, że są najlepsze w swoich kategoriach, zajmując najwyższe miejsca na podium. Wiesław Kamiński był także pierwszy w swojej kategorii, zaś Wiesław Podeszwa wszedł na podium tuż za nim oczko niżej.

Kolejne etap cyklu Merida Mazovia MTB Marathon odbędzie się 9 września w Ciechanowie, zaś już w najbliższą niedzielę 2 września nasi zawodnicy planują start w Płocku w cyklu Poland Bike Marathon.

Zdjęcia zawodów:
Merida Mazovia MTB Marathon (26.08.2012)

Odsłon: 1706
Komentarzy: 2
13:14, 29.08.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz wójt gminy Lelis Stefan Prusik zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy na pożegnanie lata. Właśnie ruszyły zapisy do wydarzenia, które odbędzie się 26 września. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od szefa miasta.

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Początek sezonu nie był łaskawy dla żadnej dyscypliny, czyli ten dla kolarzy, który miał się rozpocząć w połowie kwietnia. Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wszystkich. Króciutki cykl wyścigów szosowych postanowiło zorganizować na Mazowszu Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie odbyły się mistrzostwa Polski w kolarstwie MTB XCO. Wśród startujących nie mogło zabraknąć przedstawicieli KK24h, którzy pokonali taką samą trasę, co dzień później zawodnicy elity. Z przygodami zmagania zakończył Marek Karczewski.

 

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Zawodnik z naszego regionu pobił rekord trasy podczas IV edycji Wysokomazowieckiego 24-godzinnego Maratonu Rowerowego. Michał Ciecierski reprezentujący barwy KK24h przed rokiem w tym samym czasie pokonał 684 km i zajął drugie miejsce. W tegorocznej edycji poprawił się o 49 km i wygrał z ogromną przewagą.

Znamy mistrzów rowerów

Znamy mistrzów rowerów

Sportowe Wakacje w Mieście organizowane przez Miasto Ostrołęka to również rywalizacja na rowerach. Śmiałkowie wzięli udział w wyścigu australijskim o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego. Kto został mistrzem? Wszystkim towarzyszyła piękna pogoda, sportowa rywalizacja, a przede wszystkim świetna zabawa.

» Wasze komentarze

kolarz @ 13:44, 29.08.2012r. IP: *.*.65.18

Brawo Wojtek - tak trzymaj Czerwin górą :)

rowerzysta @ 13:51, 29.08.2012r. IP: *.*.192.138

Dziękuję Naszym zawodnikom za piękne wyniki.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo