« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 kwietnia 2020 r., imieniny Izydora, Wacława, Platona

Moja Ostrołęka

Aktualności

OCT z sukcesami w Skarżysko-Kamiennej (zdjęcia)

Wojciech Bukowski na trasie zawodów
Wojciech Bukowski na trasie zawodów
(fot. Z. Kowalski)

W niedzielę 26 sierpnia kolejny XII etap cyklu Merida Mazovia MTB Marathon zagościł do miejscowości Skarżysko-Kamienna. Wyścig był etapem górskim cyklu, a deszczowa pogoda tylko podniosła trudność i tak już niełatwej trasy. W sumie wystartowało ponad 820 zawodników na ...


wytyczonych czterech trasach o długości: Hobby - 7 km, Fit – 33 km, Mega 61 km oraz Giga - 89 km.

Z Ostrołęki i okolic na imprezę pojechali: Artur Budny, Agnieszka Mażewska, Maria Kamińska, Wiesław Kamiński, Wiesław Podeszwa, Grzegorz Ziemak oraz Wojciech Bukowski, który jako jedyny z naszej drużyny wybrał najdłuższy 89 km dystans zdobywając najwięcej punktów do klasyfikacji drużynowej.

Agnieszka Mażewska oraz Maria Kamińska po raz kolejny pokazały, że są najlepsze w swoich kategoriach, zajmując najwyższe miejsca na podium. Wiesław Kamiński był także pierwszy w swojej kategorii, zaś Wiesław Podeszwa wszedł na podium tuż za nim oczko niżej.

Kolejne etap cyklu Merida Mazovia MTB Marathon odbędzie się 9 września w Ciechanowie, zaś już w najbliższą niedzielę 2 września nasi zawodnicy planują start w Płocku w cyklu Poland Bike Marathon.

Zdjęcia zawodów:
Merida Mazovia MTB Marathon (26.08.2012)

Odsłon: 1594
Komentarzy: 2
13:14, 29.08.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

» Wasze komentarze

kolarz @ 13:44, 29.08.2012r. IP: *.*.65.18

Brawo Wojtek - tak trzymaj Czerwin górą :)

rowerzysta @ 13:51, 29.08.2012r. IP: *.*.192.138

Dziękuję Naszym zawodnikom za piękne wyniki.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo