Sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Szczypiorniści Trójki zwycięstwem inaugurują nowy sezon (zdjęcia)

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki odnieśli zwycięstwo na inaugurację rozgrywek II ligi pokonując w meczu przed własną publicznością w hali ZS nr 5 przy ulicy Berlinga KS Anilanę Łódź 35:34. Podopieczni trenera Waldemara Salisa rozegrali bardzo dobre zawody i do ostatniej minuty walczyli o zwycięstwo z niezwykle mocnym i ambitnym zespołem Anilany.

Do przerwy gospodarze prowadzili różnicą dwóch bramek 17:15. Bardzo dobre zawody w naszej drużynie rozgrywał nowy nabytek Piotr Kraszewski, który już w pierwszej połowie zdobył sześć bramek, a w całym meczu zaliczył dziesięć bramek.

Ze względu na kontuzje i sprawy zawodowe Trójka dysponowała w sobotnim meczu tylko jednym bramkarzem - Piotrem Kozłowskim, który mimo ambitnej postawy rozegrał przeciętne spotkanie. Zawodnicy z pola zagrali za to na dobrej skuteczności, co pozwoliło odnieść pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie.

UMKS Trójka Ostrołęka - KS Anilana Łódź 35:34 (17:15)
Trójka: Kozłowski - Obidziński 4, Choroszewski 5, Marozas 2, Kraszewski 10, Dmowski 2, P. Kiwak 0, Zieliński 1, Ludwiczak 3, Kamionowski 1, Niećko 5, Augustyniak 2.

UMKS Trójka Ostrołęka - KS Anilana Łódź (15.09.2012)

Odsłon: 1827
Komentarzy: 3
19:18, 15.09.2012r.

Diament najlepszy u Dobrzyńskiego. Głażewski najlepszym bramkarzem (zdjęcia, wideo)

Sześć zespołów z złożonych z zawodników urodzonych w 2007 roku wzięło udział w XV Memoriale Piotra Dobrzyńskiego w piłce ręcznej. Triumfatorem została drużyna gospodarzy - UKS Diament Ostrołęka. Podopieczni Radosława Blocha byli zdecydowanie najlepszą drużyną. Stracili najmniej goli, a rzucili najwięcej.

Trójka trzecia u Dobrzyńskiego. Borowiecki królem strzelców (zdjęcia, wideo)

Sześć zespołów złożonych z zawodników urodzonych w 2006 roku i młodsi wzięło udział w XV Memoriale Piotra Dobrzyńskiego w piłce ręcznej. W hali przy ul. Blachnickiego podopieczni Radosława Żebrowskiego wygrali dwa spotkania i jedno przegrali. W najważniejszym starciu ograli 23:22 Wilanowię Warszawa.

Uczczą pamięć Dobrzyńskiego. Diament i Trójka w akcji

Już 12 i 13 września odbędzie się XV Memoriał Piotra Dobrzyńskiego w piłce ręcznej. W sobotę do gry przystąpią drużyny złożone z chłopców urodzonych w 2006 roku, zaś dzień później o najwyższe miejsca powalczą o rok młodsi. Zmagania w hali przy ul. Blachnickiego 5 będą zamknięte dla publiczności. Każdy mecz będzie trwał 2x20 minut.

Trójka bardzo gościnna (dwie galerie zdjęć, wideo)

Cztery drużyny mierzyły się w XVII Memoriale im. Zbigniewa Majewskiego w piłce ręcznej seniorów. Gospodarze - Trójka Ostrołęka ugościła wszystkich pięknie i podarowała zwycięstwa swoim przeciwnikom. Dla podopiecznych Rafała Niećko były to pierwsze spotkania kontrolne przed wznowieniem rozgrywek.

Trójka uczci Zbigniewa Majewskiego

5 września w hali III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Europejskiej rozegrany zostanie XVII Memoriał im. Zbigniewa Majewskiego. Organizatorem rywalizacji będzie UKS Trójka Ostrołęka, który zaprasza do oglądania spotkań piłki ręcznej z zachowaniem reżimu sanitarnego.

dasdas @ 19:34, 15.09.2012r. IP: *.*.208.75