Piątek, 19 kwietnia 2024 r., imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego

Narew pokonała Bug Wyszków (zdjęcia i wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Narwi zdobyli kolejne punkty do tabeli IV ligi mazowieckiej. Tym razem w starciu w ramach 9. kolejki przed własną publicznością na stadionie przy ulicy Witosa pokonali Bug Wyszków 2:1 i zdobyli ważny komplet punktów do tabeli, w której po sobotnich meczach plasują się na dziewiątej pozycji.

Prowadzenie w spotkaniu goście objęli w 15. minucie meczu po trafieniu Damiana Gałązki. Dziesięć minut później odpowiedział Dominik Dzwonkowski. Od 43. minuty meczu Narew grała w przewadze po czerwonej kartce dla golkipera gości Łukasza Derejki. W ostatnich minutach meczu Narwianie za sprawą bramki strzelonej przez Daniela Wargulewskiego odnieśli zwycięstwo i zdobyli komplet punktów.

MKS Narew Ostrołęka - Bug Wyszków 2:1
Bramki: Dzwonkowski 25. D. Wargulewski 89. - Gałązka 15.

Narew: Łyziński - Gawrych (60. Kubat), Dawidzki, Jędrzejczyk (46. Niedźwiecki), Rupacz - Dzwonkowski, Pełtak, Stachowicz (65. D. Wargulewski), Charmuszka - Strzeżysz - Pietrasiak

Czerwona kartka: Derejka (Bug Wyszków) - 43. min za obrazę sędziego

MKS Narew Ostrołęka - Bug Wyszków 2:1 (29.09.2012)

Odsłon: 4672
Komentarzy: 13
18:46, 29.09.2012r.

Chudek Oldboje. Z nimi nie ma czasu na nudę

Cztery mecze i dwa zwycięstwa. Sześć punktów to dorobek zespołu z Chudka. Dzisiaj o godz. 20:00 Paweł Tymiński i spółka zagrają z Prezesami Turośl w piątej kolejce Kurpiowskiej Lidze Oldboyów.

Kolesie Kadzidło. Najbardziej doświadczeni, ale młodzi duchem

W rozgrywkach Kurpiowskiej Ligi Oldboyów występuje ekipa z Kadzidła. Kolesie zawsze godnie reprezentują swoją gminę w rozgrywkach piłki nożnej w regionie. Dzisiaj w Obierwi zagrają z reprezentacją Baranowa. Początek meczu o godz. 19:15 w Obierwi.

Prezesi z Turośli. Wojownicy z puszczy kurpiowskiej

Po raz kolejny w zmaganiach Kurpiowskiej Ligi Oldboy biorą udział gracze z Turośli. Prezesi po czterech kolejkach mają na koncie jedno zwycięstwo. W pozostałych spotkaniach musieli uznać wyższość rywali.

Masz czas w czwartek? Wpadnij do Obierwi

Przed nami piąta kolejka Kurpiowskiej Ligi Oldboy. 18 kwietnia na Orliku w Obierwi czeka nas spora dawka emocji. Przed nami derby gminy Lelis. Gospodarz podejmie LZS Łęg Przedmiejski. Kolesie Kadzidło sprawdzą formę zespołu z Baranowa, zaś kadra z Chudka zmierzy się z Prezesami z Turośli.

Turbina samodzielnym liderem

Za nami druga kolejka Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej o puchar prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika. Forma strzelecka dopisała. W miniony piątek na boisku ze sztuczną nawierzchnią im. Aleksandra Harabasza padły 23 bramki.

kibic @ 18:59, 29.09.2012r. IP: *.*.98.59

narew i piaseczno piaseczno i narew

Doping wrócił atmosfera super!!

Kibicq @ 19:19, 29.09.2012r. IP: *.*.244.50

Świetny mecz, świetny doping. Mamy z czego być dumni.

Narew @ 19:20, 29.09.2012r. IP: *.*.55.158

Takich braci się nie traci !
Doping, atmosfera i wynik ! :)

Andrzej @ 19:22, 29.09.2012r. IP: *.*.206.17

Dziwne to było spotkanie,ale są 3 punkty i trzeba się z tego cieszyć.Dzisiaj na stadionie super oprawa,ale piłkarze mogli to trybun przyjść podziękować ,w końcu wróciły fajne czasy zarówno piłkarsko i kibicowsko.

kibol @ 20:22, 29.09.2012r. IP: *.*.91.182

Powróciła atmosfera z dawnych Lat ! Było fajnie. Kupujecie Ludzie koszulki !!

... @ 21:07, 29.09.2012r. IP: *.*.191.78

Rupacz był dzis najlepszym zawodnikiem Narwi

Fanatyk @ 21:10, 29.09.2012r. IP: *.*.48.16

Nareszcie super zdjęcia ze sportu!

janek @ 22:02, 29.09.2012r. IP: *.*.59.167

no i organizacja super wydzielone sektory pijany kibic szczuje sedziego psem ktory juz nie pierwszy raz wskakuje na boisko a banda małotatów ugania sie po boisku za serpentynami delegat obseerwuje z ukrycia a ochrona zlozona z kilku wapniaków stoi w furtce jak zwykle i jest ok.

TenUnikalny @ 22:14, 29.09.2012r. IP: *.*.148.17

Narew teraz sieje pogrom wśród drużyn oby tak dalej doping z meczu na mecz coraz lepszy na następnym meczu bedzie jeszcze wiecej osób oby tak dalej

Raz Dwa Raz Dwa Trzy Duma Kurpi To My !!

dede @ 22:44, 29.09.2012r. IP: *.*.93.145

no zdjęcia wam naprawde fajnie wyszły, jeszcze popracujcie nad opisem meczu i będzie ok:)
doping rewelka, atmosfera świetna,
a drugi gol kuriozum, takie bramki oglądałem do tej pory tylko na youtubie:)

majki @ 22:56, 29.09.2012r. IP: *.*.172.80

ej no niezly mecz ale opis to u nowej konkurencji zdecydowanie lepszy jak zawsze z reszta, no ale foty macie dzis fajne z meczu. pozdro

ja @ 23:38, 29.09.2012r. IP: *.*.93.33

jaka beka z tej drugiej bramki dla Narwii :D:D:D:D:D:D

dddd @ 11:14, 30.09.2012r. IP: *.*.91.182