Czwartek, 25 kwietnia 2024 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

Porażka Narwi przed własną publicznością (zdjęcia)

Pomimo ogromnej walki w ostatnich minutach, piłkarze ostrołęckiej Narwi przegrali sobotnie spotkanie przed własną publicznością z Czarnymi Węgrów 2:3. Mecz dla Narwian rozpoczął się bardzo pechowo. Podopieczni Marcina Romana pierwszą bramkę stracili już 45. sekundzie meczu!

Drugi gol dla przeciwników okazał się być samobójem. Do bramki Andrzeja Łyzińskiego trafił jeden z piłkarzy Czarnych po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Golkiper Narwi łapiąc futbolówkę, nieszczęśliwie skierował ją do własnej bramki. Kolejne bramki w tym spotkaniu padły już po przerwie.

W 58. minucie spotkania goście podwyższyli prowadzenie na 3:0. Narew nie poddawała się jednak i starała się zdobyć w tym meczu chociażby jeden punkt. Efektem tej walki były gole strzelone przed Dominika Dzwonkowskiego i Piotra Kubata. Ostatecznie jednak niebiesko-czerwoni musieli uznać wyższość Czarnych, ulegają 2:3.

Kolejne spotkanie Narwi już w środę, 10 października, kiedy to zespół prowadzony przez trenera Marcina Romana zmierzy się w ramach V rundy Pucharu Polski na Mazowszu z Nadnarwianką Pułtusk. Początek meczu na stadionie przy ulicy Witosa o godz. 15.30.

Narew Ostrołęka - Czarni Węgrów 2:3 (0:2)

Bramki: Dzwonkowski 72., Kubat 89. - Komosa 1. 58. Łyziński 23. (s)

Narew: Łyziński - Rupacz, Dawidzki, Zalewski, Gawrych - Charmuszka (58. Kubat), Stachowicz (65. Dąbrowski), Pełtak (46. D. Wargulewski), Dzwonkowski (80. Jóźwiak) - Strzeżysz - Pietrasiak

Spotkanie 10. kolejki IV ligi: Narew Ostrołęka - Czarni Węgrów (6.10.2012)