« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Poland Bike Marathon 2012 na mecie (zdjęcia)

W warszawskim Wawrze rozegrano jedenasty i zarazem ostatni etap czwartego sezonu cyklu wyścigów amatorów jazdy na rowerach górskich. Na trasie rywalizowało blisko 650 osób, w tym liczna grupa Ostrołęka Cycling Team, która może się pochwalić kolejnymi sukcesami.


W barwach drużyny Ostrołęka Cycling Team wystartowali: Maria Kamińska, Agnieszka Mażewska, Artur Budny, Wojciech Bukowski, Wiesław Kamiński, Wiesław Podeszwa, Grzegorz Ziemak.

Na podium ostatniego etapu stanęli: Maria Kamińska - była pierwsza w swojej kategorii, Agnieszka Mażewska, Artur Budny i Wiesław Kamiński stanęli na drugim miejscu podium w swoich kategoriach.

Dekoracji generalnej cyklu uczestniczyli: Maria Kamińska - pierwsze miejsce dystans MINI Kategoria M5 oraz drugie miejsce dystans MAX Kategoria K5, Agnieszka Mażewska - pierwsze miejsce dystans MINI Kategoria K4 oraz trzecie miejsce dystans MAX Kategoria K4, Artur Budny - trzecie miejsce dystans FAN Kategoria C3 i open, Wiesław Kamiński - pierwsze miejsce dystans MINI Kategoria M5, Wiesław Podeszwa - 3 miejsce dystans MAX Kategoria M5.

W klasyfikacji generalnej drużyn OCT wywalczyła dziewiąte miejsce na wśród 56 punktowanych drużyn. To był ostatni start naszych zawodników w sezonie 2012.

Zobacz zdjęcia:
Finał Poland Bike Marathon w Warszawie-Wawrze - fot. J. Prondzyński i J. Czaplicki (13.10.2012)

Odsłon: 1567
Komentarzy: 5
21:09, 18.10.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

Już po raz piąty w ramach wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych zostanie przeprowadzony Kolarski Wyścig Australijski. Głównym celem imprez jest popularyzacja kolarstwa i popularyzacja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców miasta.

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Klub Kolarski 24h zaprasza do wspólnych rowerowych treningów w niedzielne przedpołudnia. Do wspólnych zajęć mogą dołączyć wszyscy chętni, jednak poziom zawodników jest wygórowany. Jakie trzeba spełnić kryteria?

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

W słoneczną niedzielę kolarze z całego regionu, spragnieni wspólnego treningu, spotkali się aby otworzyć sezon pn. "Ostrołęka w koło". Inicjatorem wydarzenia jest Klub Kolarski 24h. Na starcie pojawiło się piętnastu zawodników.

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Mariusz Rynkiewicz z Klubu Kolarskiego 24h od ponad dziesięciu lat jest zagorzałym pasjonatem kolarstwa. Z roku na rok osiąga coraz większe sukcesy w tej dziedzinie. Teraz postanowił podzielić się, dlaczego tak naprawdę kocha kolarstwo.

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

» Wasze komentarze

wielebny @ 10:09, 19.10.2012r. IP: *.*.243.178

I tak będą jeździć przez 30 lat, a wy będziecie o tym pisać i pisać. historia constans

s @ 11:25, 19.10.2012r. IP: *.*.192.138

wielebny
Tobie się to nie podoba,
ale ja znowu nie czytam wiadomości o innych dyscyplinach sportowych.

I nie komentuję moich upodobań pod tamtymi wiadomościami.

s @ 11:36, 19.10.2012r. IP: *.*.192.138

ps
non es interested non commendet

kolarz @ 16:16, 21.10.2012r. IP: *.*.242.158

to Ty wielebny zrób coś aby napisali o tobie :)

Marek @ 06:50, 22.10.2012r. IP: *.*.65.18

Brawa i wielkie gratulacje dla Artura,Marysi,Agnieszki,Wieśka,Wieśka no i Wojtka, który wypracował najwięcej punktów dla drużyny :) (nie tylko w tym cyklu)

Czekamy na więcej takich sukcesów.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo