« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 5 kwietnia 2020 r., imieniny Ireny, Wincentego, Julianny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Poland Bike Marathon 2012 na mecie (zdjęcia)

W warszawskim Wawrze rozegrano jedenasty i zarazem ostatni etap czwartego sezonu cyklu wyścigów amatorów jazdy na rowerach górskich. Na trasie rywalizowało blisko 650 osób, w tym liczna grupa Ostrołęka Cycling Team, która może się pochwalić kolejnymi sukcesami.


W barwach drużyny Ostrołęka Cycling Team wystartowali: Maria Kamińska, Agnieszka Mażewska, Artur Budny, Wojciech Bukowski, Wiesław Kamiński, Wiesław Podeszwa, Grzegorz Ziemak.

Na podium ostatniego etapu stanęli: Maria Kamińska - była pierwsza w swojej kategorii, Agnieszka Mażewska, Artur Budny i Wiesław Kamiński stanęli na drugim miejscu podium w swoich kategoriach.

Dekoracji generalnej cyklu uczestniczyli: Maria Kamińska - pierwsze miejsce dystans MINI Kategoria M5 oraz drugie miejsce dystans MAX Kategoria K5, Agnieszka Mażewska - pierwsze miejsce dystans MINI Kategoria K4 oraz trzecie miejsce dystans MAX Kategoria K4, Artur Budny - trzecie miejsce dystans FAN Kategoria C3 i open, Wiesław Kamiński - pierwsze miejsce dystans MINI Kategoria M5, Wiesław Podeszwa - 3 miejsce dystans MAX Kategoria M5.

W klasyfikacji generalnej drużyn OCT wywalczyła dziewiąte miejsce na wśród 56 punktowanych drużyn. To był ostatni start naszych zawodników w sezonie 2012.

Zobacz zdjęcia:
Finał Poland Bike Marathon w Warszawie-Wawrze - fot. J. Prondzyński i J. Czaplicki (13.10.2012)

Odsłon: 1518
Komentarzy: 5
21:09, 18.10.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

» Wasze komentarze

wielebny @ 10:09, 19.10.2012r. IP: *.*.243.178

I tak będą jeździć przez 30 lat, a wy będziecie o tym pisać i pisać. historia constans

s @ 11:25, 19.10.2012r. IP: *.*.192.138

wielebny
Tobie się to nie podoba,
ale ja znowu nie czytam wiadomości o innych dyscyplinach sportowych.

I nie komentuję moich upodobań pod tamtymi wiadomościami.

s @ 11:36, 19.10.2012r. IP: *.*.192.138

ps
non es interested non commendet

kolarz @ 16:16, 21.10.2012r. IP: *.*.242.158

to Ty wielebny zrób coś aby napisali o tobie :)

Marek @ 06:50, 22.10.2012r. IP: *.*.65.18

Brawa i wielkie gratulacje dla Artura,Marysi,Agnieszki,Wieśka,Wieśka no i Wojtka, który wypracował najwięcej punktów dla drużyny :) (nie tylko w tym cyklu)

Czekamy na więcej takich sukcesów.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo