« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 października 2020 r., imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zasady korzystania z ostrołęckich Orlików

Orlik przy ul. Skowrońskiego
Orlik przy ul. Skowrońskiego
Orlik przy ul. Sienkiewicza
Orlik przy ul. Sienkiewicza
Orlik przy ul. Papierniczej
Orlik przy ul. Papierniczej
Orlik przy ul. Jaracza
Orlik przy ul. Jaracza
Orlik przy ul. Hallera
Orlik przy ul. Hallera
Orlik przy ul. Gorbatowa
Orlik przy ul. Gorbatowa

Regularnie trafiają do nas maile od Czytelników z pytaniami o ostrołęckie Orliki. Przedmiotem pytań są głównie, godziny, w których Orlik jest otwarty i kto, w tym czasie powinien sprawować nad nim opiekę. Dużo zapytań przychodzi również o możliwość zarezerwowania boiska. Sprawdziliśmy, w jakich godzinach dostępne są boiska.


Na początku o informację poprosiliśmy rzecznika urzędu miasta, Wojciecha Dorobińskiego.
- Ogólna zasada jest taka, że wszystkie Orliki dla osób spoza szkoły dostępne są w godzinach 16.00 - 22.00. Pieczę nad nimi sprawują animatorzy wybierani przez dyrekcje szkół w porozumieniu z Urzędem Marszałkowskim. Z tymi osobami należy ustalać wszelkie sprawy związane z korzystaniem z Orlików - poinformował nas rzecznik.

Postanowiliśmy sprawdzić jakie zasady panują na każdym ostrołęckim Orliku. Obecnie mamy ich sześć.

1. Orlik przy Szkole Podstawowej nr 6 (ul. Sienkiewicza 15)
W roku szkolnym 2012/2013 w godzinach od 8.00 - 16.00 z kompleksu sportowego korzystają wyłącznie uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 6 w Ostrołęce w ramach zajęć wychowania fizycznego.
W godzinach od 16.00 do 22.00 boisko jest otwarte dla wszystkich chętnych. Wejście na Orlika w tych godzinach należy uzgodnić z animatorem sportu Michałem Robaszkiewiczem lub Kamilem Nowakiem. Z uwagi na dużą ilość chętnych, prowadzone są zapisy na określone godziny. Wstęp na boisko jest bezpłatny. W soboty korzystać można w godz. 10:00 – 14:00, 16:00 – 22:00. W niedzielę obiekt jest nieczynny. Informacje o zasadach i regulaminie korzystania z boiska znajdziecie na stronie internetowej pod adresem: sp6ostroleka.superszkolna.pl

2. Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 (ul. Papiernicza 1)
Animatorami sportu są tutaj Konrad Zienkiewicz i Grzegorz Nowak. Jak poinformowała nas dyrekcja z Orlika od poniedziałku do piątku do godziny 16.00 korzystają uczniowie szkoły. W pozostałych godzinach Orlik jest otwarty dla innych po poprzednim zapisaniu się. Z animatorami można skontaktować się poprzez szkołę. Numer telefonu do szkoły to 29 766 69 52.

3. Orlik przy Szkole Podstawowej nr 1 (ul. Gorbatowa 4)
Tu funkcję animatora sportu pełnią Robert Sokół i Mariusz Szymczyk. Zasady są identyczne jak w "dwójce". Do godziny 16.00 z kompleksu boisk korzystają wyłącznie uczniowie. Aby skorzystać z boiska w pozostałych godzinach należy się wcześniej zapisać. Numer telefonu do szkoły to 29 766 79 55.

4. Orlik przy Zespole Szkół nr 3 (ul. Skowrońskiego 8)
Jak poinformował nas dyrektor placówki, Marek Wółkowski Orlikiem opiekuje się Marcin Grabowski. Dla osób z zewnątrz zaproponowano następujące godziny: w poniedziałki od 17.30 do 22.00, we wtorki od 16.00 do 22.00, w środy i czwartki nieczynne, w piątki od 16.00 do 22.00, w soboty od 13.00 do 22.00 i w niedziele od 16.00 do 22.00. W celu zarezerwowania terminu należy skontaktować się z Marcinem Grabowskim bezpośrednio odwiedzając Orlika lub telefonicznie przez szkołę 29 760 24 03.

5. Orlik przy Gimnazjum nr 1 (ul. Hallera 12)
Gimnazjum korzysta z boisk codziennie do godziny 16:00. Do godziny 22.00 obiekt jest czynny dla wszystkich od poniedziałku do piątku i animatorzy oraz boiska są do dyspozycji chętnych. Orlikiem opiekują się Piotr Wiski i Artur Siepioła.

6. Orlik przy Gimnazjum nr 2 (ul. Jaracza 5)
To najnowsze boisko, które w środę 24 października zostało uroczyście otwarte. Orlik zafunkcjonuje dla uczniów oraz mieszkańców osiedla od marca 2013r. Wówczas zostaną na nim zatrudnieni animatorzy wskazani przez szkołę.

Odsłon: 7326
Komentarzy: 5
09:59, 30.10.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Grzeszczyk z trafieniem

Grzeszczyk z trafieniem

Wychowanek Narwi Ostrołęka zdobył swojego trzeciego gola w rozgrywkach Fortuna I ligi. Łukasz Grzeszczyk ustalił wynik meczu z Radomiakiem Radom. 33-latek uderzył w prawy róg bramki z rzutu karnego, kompletnie myląc bramkarza gospodarzy. Kapitan GKS przebywał na boisku od pierwszej do ostatniej minuty.

Kiedy KS CK Troszyn zagra puchar?

Kiedy KS CK Troszyn zagra puchar?

W weekend miał odbyć się finał Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Wiadomo, że w najbliższych dniach nie dojdzie do tego spotkania. W najważniejszym starciu pucharowym KS CK Troszyn ma zmierzyć się z MKS Przasnysz. Mimo iż, nie jest znany triumfator, oba zespołu mogą szykować się do kolejnej rundy. Dlaczego?

Funzone Paintball Olszewka mistrzem. LZS Obierwia drugi (zdjęcia)

Funzone Paintball Olszewka mistrzem. LZS Obierwia drugi (zdjęcia)

Znamy końcowe rozstrzygnięcia w Wakacyjnej Lidze Oldbojów. Mistrzostwo wywalczył Funzone Paintball Olszewka. Za nami ostatnie spotkania w tym sezonie. Chudek Oldboje na boisku w Dylewie ograli 6:3 Kruszę gm. Turośl.

Koronawirus w Narwi

Koronawirus w Narwi

Jeden z zawodników lidera Klasy Okręgowej dzisiaj otrzymał wynik pozytywny testu na koronawirusa. Wiadomo, że od kilkunastu dni nie trenował i nie spotykał się z resztą zespołu. Dzisiejsze zajęcia Narwi Ostrołęka zostały profilaktycznie odwołane.

Nasi gracze w reprezentacji województwa!

Nasi gracze w reprezentacji województwa!

Gros zawodników z naszego powiatu znalazło się w obrębie zainteresowań trenera reprezentacji województwa mazowieckiego rocznika 2009. Z ekip: APN Ostrołęka, AP Waleczni Olszewo-Borki oraz Rzekunianki Rzekuń na konsultację selekcyjną pojedzie aż 10 chłopców. Sprawdź, kto może zagrać w reprezentacji Mazowsza.

 

» Wasze komentarze

gracz @ 14:32, 30.10.2012r. IP: *.*.223.162

brawo wreszcie ktoś się tym zajął . wszystko jest jasne i konkretnie napisane . mamy nazwiska, telefony itd....

jest jednak jedno ALE

czemu artukul ukazuje się 30.10 !? temperatura raczej nie zachęca do gry w piłkę na dworze. poza tym podejrzewam ze większość z tych orlików teraz jest zamkniętych ...

PODSUMOWUJĄC
informacje nieprzydatne bo znając życie za kilka miesięcy godziny i animatorowie się zmienia ...

Paweł @ 14:48, 30.10.2012r. IP: *.*.48.151

Orlik na gimnazjum numer 1 z pewnością jest zamknięty/ Murawa jest pokryta śniegem, takze nie mozliwa tam jest gra w piłkę.

mts @ 15:10, 30.10.2012r. IP: *.*.44.83

fajnie tylko co do czego to orlik w dwójce jest czynny do godziny ok . 20 ; / jak grałem animator zgasił światło i powiedział że zamyka orlik i nic go nie obchodzi pozdro ! ;/

animator @ 16:18, 30.10.2012r. IP: *.*.158.1

Stek bzdur nikt z dyrekcji szkół nie ma wpływu na to kto będzie animatorem na jego własnym ORLIKU, na w/w stanowiska kieruje najprawdopodobniej pan prezydent, miały to być osoby bezrobotne, ciekawe ile z tych osób jest bezrobotnych??

. @ 18:31, 30.10.2012r. IP: *.*.93.214

Bzdury bzdury i jeszcze raz bzdury ... Niby Orlik jest do dyspozycji ... ale jak chce się zarezerwować to nie można bo są treningi .. albo jest wszystko niby zarezerwowane .. np: chciałem zarezerwować orlik na 20.30 ( jakiś tam dzień) oczywiście nie można bo jest zarezerwowane .. postanowiłem więc pojechać i zobaczyć jak się okazało światło było zgaszone nikogo nie było .. bez sensu i nas jest z tymi orlikami .. pozdro !

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo