Sobota, 20 kwietnia 2024 r., imieniny Agnieszki, Czesława, Amalii

Dwugodzinna batalia Energi Pekpolu. Lider pokonany! (zdjęcia)

Siatkarze Energi Pekpolu Ostrołęka pokonali w meczu przed własną publicznością dotychczasowego lidera rozgrywek I ligi BBTS Bielsko-Biała 3:2. Podopieczni trenera Andrzeja Dudźca rozegrali dobre zawody, chociaż nie ustrzegli się również dużej ilości błędów.

Gospodarze mimo że dobrze rozpoczęli pierwszą partię meczu, to popełniając poważne błędy w końcówce seta, przegrali 26:28. W kolejnym secie grali bez wiary w zwycięstwo i przegrali po raz kolejny 19:25.

W trzecim secie nastąpiło przebudzenie w naszym zespole i licznie zabrana publiczność w hali im. Arkadiusza Gołasia wreszcie oglądała występ zespołu Energi Pekpolu na miarę oczekiwań. Dobra zagrywka, skuteczny blok i świetne ataki dały zwycięstwo 25:19.

Podbudowani zwycięstwem w trzecim secie, podopieczni trenera Andrzeja Dudźca, również w czwartej partii pokazali olbrzymi potencjał i wygrali 25:22, doprowadzając do tie-breaku. W nim nie wypuścili kolejnej okazji do odniesienia zwycięstwa i pokonali faworyta konforntacji 15:11 i w całym meczu 3:2.

Energa Pekpol Ostrołęka - BBTS Bielsko-Biała 3:2 (26:28, 19:25, 25:19, 25:22, 15:11)
Energa: Pietkiewicz, Krzywiecki, Król, Szczygielski, Stańczuk, Białek, Mihułka (l) oraz Stanisławajtys, Nowosielski, Adamowicz, Siwczyk.

Energa Pekpol Ostrołęka - BBTS Bielsko-Biała 3:2 (01.12.2012)