« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 października 2020 r., imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Korona HiD druga w turnieju im. Aleksandra Harabasza (zdjęcia)

Piłkarze Korony HiD Ostrołęka prowadzeni przez trenera Michała Robaszkiewicza po rzutach karnych przegrali spotkanie finałowe IX Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej im. Aleksandra Harabasza z Warmią Olsztyn 2:3 i zajęli drugie miejsce w turnieju. Najlepszym zawodnikiem całych zawodów uznano Alana Bednarczyka z Korony HiD I Ostrołęka.


Najlepszym strzelcem zawodów został Igor Mazurek z UKS Naki Olsztyn, a najlepszym bramkarzem Jerzy Eysmont z Szkoły Futbolu Wilanów I Warszawa.

Skrócone wyniki IX Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej im. Aleksandra Harabasza, ćwierćfinały: Korona HiD I Ostrołęka – SF Wilanów I Warszawa 3:1, Warmia Olsztyn – MŁKS Łomża 6:1, Korona HiD II Ostrołęka – SMS Łódź 2:5, Naki Olsztyn - Jagiellonia Białystok 5:1.
Półfinały: Korona HiD I Ostrołęka – SMS Łódź 2:2 k. 3:2, Warmia Olsztyn – Naki Olsztyn 4:1.
Finał: Korona HiD I Ostrołęka – Warmia Olsztyn 1:1 k. 2:3.

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. KKS Warmia Olsztyn
2. OTS Korona HiD I Ostrołęka
3. UKS SMS Łódż
4. UKS Naki Olsztyn
5. BSP Jagiellonia Białystok
6. SF Wilanów I Warszawa
7. OTS Korona HiD II Ostrołęka
8. MŁKS Łomża
9. SF Wilanów II Warszawa
10. FC Vytis Alytus Litwa
11. UKS Moja Ostrołęka
12. UKS Narew Ostrołęka

Zobacz zdjęcia:
IX Turniej Halowej Piłki Nożnej im. Aleksandra Harabasza - finały (9.12.2012)

Odsłon: 1966
Komentarzy: 0
10:38, 11.12.2012r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Grzeszczyk z trafieniem

Grzeszczyk z trafieniem

Wychowanek Narwi Ostrołęka zdobył swojego trzeciego gola w rozgrywkach Fortuna I ligi. Łukasz Grzeszczyk ustalił wynik meczu z Radomiakiem Radom. 33-latek uderzył w prawy róg bramki z rzutu karnego, kompletnie myląc bramkarza gospodarzy. Kapitan GKS przebywał na boisku od pierwszej do ostatniej minuty.

Kiedy KS CK Troszyn zagra puchar?

Kiedy KS CK Troszyn zagra puchar?

W weekend miał odbyć się finał Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Wiadomo, że w najbliższych dniach nie dojdzie do tego spotkania. W najważniejszym starciu pucharowym KS CK Troszyn ma zmierzyć się z MKS Przasnysz. Mimo iż, nie jest znany triumfator, oba zespołu mogą szykować się do kolejnej rundy. Dlaczego?

Funzone Paintball Olszewka mistrzem. LZS Obierwia drugi (zdjęcia)

Funzone Paintball Olszewka mistrzem. LZS Obierwia drugi (zdjęcia)

Znamy końcowe rozstrzygnięcia w Wakacyjnej Lidze Oldbojów. Mistrzostwo wywalczył Funzone Paintball Olszewka. Za nami ostatnie spotkania w tym sezonie. Chudek Oldboje na boisku w Dylewie ograli 6:3 Kruszę gm. Turośl.

Koronawirus w Narwi

Koronawirus w Narwi

Jeden z zawodników lidera Klasy Okręgowej dzisiaj otrzymał wynik pozytywny testu na koronawirusa. Wiadomo, że od kilkunastu dni nie trenował i nie spotykał się z resztą zespołu. Dzisiejsze zajęcia Narwi Ostrołęka zostały profilaktycznie odwołane.

Nasi gracze w reprezentacji województwa!

Nasi gracze w reprezentacji województwa!

Gros zawodników z naszego powiatu znalazło się w obrębie zainteresowań trenera reprezentacji województwa mazowieckiego rocznika 2009. Z ekip: APN Ostrołęka, AP Waleczni Olszewo-Borki oraz Rzekunianki Rzekuń na konsultację selekcyjną pojedzie aż 10 chłopców. Sprawdź, kto może zagrać w reprezentacji Mazowsza.

 

» Wasze komentarze

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo