« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pasjonująca rywalizacja młodych tenisistów

Hala przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach po raz pierwszy w tym sezonie była areną zmagań dzieci i młodzieży z Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Pod czujnym okiem prezes Jędrzej Nowaka trwała pasjonująca rywalizacja w grupie zawodników z rocznika 1997 i młodsi oraz w kategorii mini tenisa.


W grupie młodzieżowej najlepszy okazał się Mateusz Matyczak, który w decydującym o zwycięstwie spotkaniu pokonał Jakuba Biedrzyckiego 7:4, 5:7, 7:2. Kolejne miejsca w rywalizacji przypadły Bartoszowi Murachowi, Michałowi Rossenbaumowi. Na miejsca 5-8 uplasowali się: Jakub Piątek, Emilia Czapula, Jan Ognowski i Bartosz Zaborowski.

W grupie mini tenisa zwycięstwo odniósł Ludwik Ossowski, który pokonał w finale Pawła Niewiarowskiego 10:7. Kolejne miejsca wywalczyli Igor Damięcki i Julia Prochowicz. Na miejscach 5-7 znaleźli się Adrian Mróz, Kacper Prusaczyk i Grzegorz Ołdak.

Kolejne zawody w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach już w najbliższą sobotę 23 lutego. Tym razem do rywalizacji przystąpią seniorzy w kolejnych zawodach z cyklu open. Więcej o tej imprezie niebawem w naszym serwisie.

Odsłon: 2140
Komentarzy: 0
15:43, 18.02.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Reprezentant UKS Return Ostrołęka Wiktor Kosowski okazał się najlepszym zawodnikiem na otwarcie nowego sezonu tenisowego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finałowej konfrontacji pokonał w dwóch setach ostrołęczanina Bartosza Muracha 6:0 6:3.

Turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży

Turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe już w najbliższy weekend zaprasza do rywalizacji na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Na otwarcie sezonu zagrają nie tylko seniorzy, ale również dzieci i młodzież w trzech kategoriach wiekowych.

Tenisiści otworzą sezon na kortach. Weź udział

Tenisiści otworzą sezon na kortach. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zaprezentują się tenisiści z całego regionu. W turnieju otwarcia sezonu w dniach 20-21 czerwca nie zabraknie okazji do rywalizacji i rewanżów z poprzedniego sezonu. Kto tym razem okaże się najlepszy?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo