« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

ZSZ nr 1 najlepszy w rywalizacji tenisistów stołowych

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 po raz kolejny okazał się najlepszy w zawodach o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki w XI Drużynowych Mistrzostwach Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Tenisie Stołowym Mężczyzn. Zawody rozegrano w poniedziałek 18 lutego w hali sportowo-widowiskowej przy ulicy Traugutta.


Rywalizacja z udziałem siedmiu szkół toczyła się systemem pucharowym. Mistrzem Miasta Ostrołęki na rok szkolny 2012/2013 została drużyna Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w składzie: Damian Stepnowski, Mariusz Olszewski, Konrad Kosewski, Sebastian Czerepski i rezerwowy Łukasz Choroszewski.

Wyniki rywalizacji - ćwierćfinały: II SLO - ZSZ Nr 2 3:5, II LO - ZSZ Nr 3 4:4 debel 2:0, ZSZ Nr 4 – ZSZ Nr 1 1:7
Półfinały: ZSZ Nr 2 - II LO 3:5, III LO - ZSZ Nr 1 0:8. Mecz o trzecie miejsce: ZSZ Nr 2 - III LO 7:1. Finał: II LO - ZSZ Nr 1 1:7

Końcowa klasyfikacja turnieju:
1. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
2. II Liceum Ogólnokształcące
3. Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
4. III Liceum Ogólnokształcące
5. II Społeczne Liceum Ogólnokształcące
Zespół Szkół Zawodowych Nr 3
Zespół Szkół Zawodowych Nr 4

Odsłon: 2131
Komentarzy: 0
15:23, 20.02.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Reprezentant UKS Return Ostrołęka Wiktor Kosowski okazał się najlepszym zawodnikiem na otwarcie nowego sezonu tenisowego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finałowej konfrontacji pokonał w dwóch setach ostrołęczanina Bartosza Muracha 6:0 6:3.

Turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży

Turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe już w najbliższy weekend zaprasza do rywalizacji na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Na otwarcie sezonu zagrają nie tylko seniorzy, ale również dzieci i młodzież w trzech kategoriach wiekowych.

Tenisiści otworzą sezon na kortach. Weź udział

Tenisiści otworzą sezon na kortach. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zaprezentują się tenisiści z całego regionu. W turnieju otwarcia sezonu w dniach 20-21 czerwca nie zabraknie okazji do rywalizacji i rewanżów z poprzedniego sezonu. Kto tym razem okaże się najlepszy?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo