« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Czapski po raz drugi lepszy od Noska

Jordan Czapski wygrał drugi z rzędu turniej tenisa ziemnego open w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. W finale pokonał Jakuba Noska 9:7. W zawodach wzięła udział rekordowa (jak na rozgrywki halowe) liczba uczestników - 25.


Do rywalizacji przystąpili tenisiści nie tylko z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, ale również z Przasnysza, Makowa Mazowieckiego i Ostrowi Mazowieckiej.

 

Zmagania najlepszych tenisistów zakończyły się po 16 godzinach rywalizacji. Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dziękuję firmie Lusar Paweł Malinowski za piękne statuetki i Piekarni Serafin Andrzej Żubrowski za wyroby cukiernicze dla zawodników i gości sobotniej imprezy.

Wyniki rywalizacji - ćwierćfinały:

Jordan Czapski - Maciej Leonarski 9:7
Tadeusz Boroń - Rafał Wyrębek (krecz Boronia)
Janusz Czapski - Jędrzej Nowak 9:8
Jakub Nosek - Marek Dawidczyk 9:4

Półfinały:

Jordan Czapski - Rafał Wyrębek 9:6
Jakub Nosek - Janusz Czapski 9:2

Finał:
Jordan Czapski - Jakub Nosek 9:7

Na prowadzeniu w rankingu open umocnił się Jordan Czapski z dorobkiem 26 punktów.

Odsłon: 2853
Komentarzy: 1
10:43, 24.02.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Reprezentant UKS Return Ostrołęka Wiktor Kosowski okazał się najlepszym zawodnikiem na otwarcie nowego sezonu tenisowego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finałowej konfrontacji pokonał w dwóch setach ostrołęczanina Bartosza Muracha 6:0 6:3.

Turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży

Turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe już w najbliższy weekend zaprasza do rywalizacji na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Na otwarcie sezonu zagrają nie tylko seniorzy, ale również dzieci i młodzież w trzech kategoriach wiekowych.

Tenisiści otworzą sezon na kortach. Weź udział

Tenisiści otworzą sezon na kortach. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zaprezentują się tenisiści z całego regionu. W turnieju otwarcia sezonu w dniach 20-21 czerwca nie zabraknie okazji do rywalizacji i rewanżów z poprzedniego sezonu. Kto tym razem okaże się najlepszy?

» Wasze komentarze

jj @ 14:29, 24.02.2013r. IP: *.*.230.14

a Dawidczyk trochę bułków nie mógł ufundować?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo