Sobota, 20 kwietnia 2024 r., imieniny Agnieszki, Czes³awa, Amalii

Moja Ostro³êka

Aktualno¶ci

Nieudana wyprawa do P³ocka m³odzików Trójki

M³odzicy ostro³êckiej Trójki prowadzeni przez trenera Rados³awa Blocha przegrali wyjazdowe spotkanie z rezerwami Wis³y P³ock 24:27. Do przerwy trwa³a niezwykle zaciêta rywalizacja i po 25 minutach gry na tablicy widnia³ wynik 15:15.

- Do pierwszej po³owy gra toczy³a siê bramka za bramkê i to rywale gonili wynik - mówi³ po meczu trener Rados³aw Bloch. - W 32 minucie, kiedy wychodzili¶my na dwubramkowe prowadzenie za trzeci± karê dwuminutow± boisko musia³ opu¶ciæ jeden z lepszych strzelców w zespole - Sebastian Biedrzycki. Te os³abienie mocno wp³ynê³o na zespó³ i ostatecznie przegrali¶my trzema bramkami.

Wis³± II P³ock - UMKS Trójka Ostro³êka 27:24 (15:15)
Trójka: Wojciechowski - Abramowicz 2, Piskowski 11, Biedrzycki 6, Ostrowski, Pierzcha³a 3, Pó¼niewski 1, Czaplicki, Sikora 1, Marcinowski.

Ods³on: 3947
10:51, 24.02.2013r.

« Powrót do strony g³ównej

» Powi±zane artyku³y

Trójka. Rybicki: Czeka nas ogromna praca w obronie

Pi³karze z Ostro³êki nie maj± zbyt wiele czasu na odpoczynek. W ¶rodku tygodnia podopieczni Tomasza Rybickiego przegrali z Orlen Wis³± II P³ock. W sobotê czeka ich kolejne spotkanie z zespo³em z tego miasta. Pocz±tek meczu o godz. 17:30.

Trójka. Mamy link do transmisji (wideo)

O godz. 19:00 pierwszy mecz zespo³u z Ostro³êki podczas 1/4 fina³u mistrzostw Polski juniorów m³odszych. Zespó³ Rados³awa Blocha i Rados³awa ¯ebrowskiego zagra z gospodarzami zmagañ - Czarnymi Olecko.

14 ekip zagra w Ostro³êce. To ju¿ jutro!

Ju¿ 20 kwietnia w Ostro³êce odbêdzie siê III Ogólnopolski Turniej Handball Masters Cup pod patronatem prezydenta Ostro³êki £ukasza Kulika i przewodnicz±cego Rady Miasta Wojciecha Zarzyckiego. Zmagania odbêd± siê w hali im. Arkadiusza Go³asia.

G³a¿ewski: Chcê graæ na ¶wiatowym poziomie i reprezentowaæ kraj z orze³kiem na piersi

Doskonale pamiêtacie turniej 1/8 fina³u mistrzostw Polski juniorów m³odszych. Zespó³ Trójki Ostro³êka wywalczy³ awans do kolejnej fazy rozgrywek. Nasi wygrali dwa z trzech meczów. Jednym z bohaterów podopiecznych ¯ebrowskiego i Blocha by³ 16-letni Adam G³a¿ewski, który zosta³ uznany najlepszym bramkarzem turnieju.

Zespó³ Radków rusza po marzenia!

Przed pi³karzami rêcznymi Trójki Ostro³êka ogromne wyzwanie. Podopieczni Rados³awa ¯ebrowskiego i Rados³awa Blocha ju¿ jutro rozpoczn± walkê w 1/4 mistrzostw Polski juniorów m³odszych.

marcin @ 11:54, 25.02.2013r. IP: *.*.146.60