« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 18 czerwca 2021 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nagroda starosty dla Adriana Duszaka

Adrian Duszak z Baranowa otrzymał okolicznościową nagrodę starosty ostrołęckiego. Mieszkaniec naszego powiatu w lutym br. zajął drugie miejsce w kategorii "Battle" podczas II Otwartego Podkarpackiego Festiwalu Freestyle Football. Ponadto w grudniu uplasował się na 8. miejscu w Mistrzostwach Polski Freestyle Football 2012.


- Nagroda starosty jest dla mnie wielkim pozytywnym zaskoczeniem - mówi Adrian Duszak. - Jest mi niezmiernie miło, że znalazła się osoba, która doceniła moją pasję. Na pewno jest to wielki zastrzyk motywacji do dalszej gry oraz cięższych treningów.

 

Adrian Duszak od władz powiatowych otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości tysiąca złotych. Sportowiec zapewnia, że nie zamierza spocząć na laurach. Obecnie przygotowuje się do kolejnych imprez sportowych.

 

- Plany na najbliższą przyszłość to dobrze przygotować się do programu "Mam Talent" oraz wielu innych turniejów organizowanych w tym roku  w Polsce, a także za granicą - dodaje Adrian Duszak. - Największym wyzwaniem będą Mistrzostwa Świata, które w sierpniu odbędą się w Pradze. Myślę, że pojadę dobrze przygotowany, pełen optymizmu i będę godnie reprezentował nasze miasto.

 

Wręczenie okolicznościowej nagrody starosty ostrołęckiego odbyło się w poniedziałek 25 lutego podczas sesji rady powiatu.

Odsłon: 2743
Komentarzy: 5
12:17, 26.02.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kto wygra w meczach Euro?

Kto wygra w meczach Euro?

Przed nami kolejne spotkania Mistrzostw Europy. Ukraina i Macedonia staną przed szansą na pierwsze punkty. Ukraińcy w pierwszym spotkaniu ulegli 2:3 Holandii, zaś Macedonia przegrała 1:3 z Austrią. Najciekawiej zapowiada się starcie Belgów z Duńczykami, zaś na deser spotkanie Holandii z Austrią.

Jak będą wyglądały dzisiejsze mecze na Euro?

Jak będą wyglądały dzisiejsze mecze na Euro?

Przed nami kolejne spotkania w Mistrzostwach Europy 2020. Jak typują starcia nasi ludzie sportu?

Festiwal Korony. Ale się działo! (zdjęcia)

Festiwal Korony. Ale się działo! (zdjęcia)

Aż 16 grup przedszkolnych z naszego miasta wzięło udział w „Festiwalu Piłkarskim dla Przedszkoli” pod honorowym patronatem prezydenta Ostrołęki zorganizowanym przez OTS Korona Ostrołęka. W wydarzeniu wzięło udział blisko 400 małych sportowców z miasta i powiatu. Ale była zabawa!

Nie tak miało być. Polska przegrała

Nie tak miało być. Polska przegrała

Wielkie nadzieje i oczekiwania. Biało-czerwoni mieli rozpocząć Mistrzostwa Europy od wygranej ze Słowacją. Niestety, nie udało się. Ekipa Paulo Sousy uległa 1:2 Słowacji. Przed Robertem Lewandowskim i spółką bardzo trudne zadanie. Polska ma do rozegrania mecze z Hiszpanią i Szwecją. Jak ocenicie poniedziałkowy bój?

Kto dzisiaj wygra? Jak typują nasi eksperci mecz Polski?

Kto dzisiaj wygra? Jak typują nasi eksperci mecz Polski?

Przed nami bardzo ważny dzień na Euro 2020. Dzisiaj pierwsze spotkanie rozegrają biało-czerwoni.

» Wasze komentarze

Ewa @ 13:24, 26.02.2013r. IP: *.*.155.103

Adrian gratuluję Ci Twoich sukcesów i uznania od władz Starostwa. Życzę Ci wielu osiągnięć i częstego zajmowania miejsca na podium.
Wychowawca Ewa Margiel

młody @ 16:54, 27.02.2013r. IP: *.*.173.94

Brawo Artur. Powiat docenił, a lokalne władze ??? Wójtowi widać bliżej do klubu seniora niż do młodych :) W tej gminie jedynie Paweł B. stara się coś robić by wskrzesić ducha w młodym pokoleniu. Chwała mu za to. Sukcesy i problemy młodego pokolenia i ile ono samo się nie upomni, przechodzą bez echa. Dla kogo te inwestycje, jeżeli zabraknie młodych. Trochę więcej perspektywicznego myślenia

młody @ 16:55, 27.02.2013r. IP: *.*.173.94

Przepraszam - Adrian :)

gość @ 19:09, 27.02.2013r. IP: *.*.114.194

Ehm... Miasto?Od kiedy Baranowo jest miastem?Miastowy się znalazł...

:) @ 10:25, 28.02.2013r. IP: *.*.114.194

Brawo, zycze dalszych sukcesow!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo