« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Udany debiut Klubu Kolarskiego 24h w Skrzeszewie (zdjęcia)

Udany debiut zaliczył nowy ostrołęcki klub kolarski podczas zimowego prologu Lotto Poland Bike Marathon 2013. W niedzielę 3 marca w Skrzeszewie koło Wieliszewa zawodniczki i zawodnicy z całego kraju rywalizowali na dystansach: MAX (32 km), MINI (15 km) oraz FAN (5 km).


Zawodnicy startowali z boiska lokalnej szkoły publicznej, by po pokonaniu 2 km drogi bitumicznej wjechać w teren leśny. Na leśnych drogach tego dnia dominowało błoto, a w zacienionych miejscach trzeba było się przebijać przez śnieg. Pogoda nie rozpieszczała zawodników, było zimno, a na otwartych terenach dokuczał silny porywisty wiatr.

Warunki te nie były straszne ostrołęckim kolarzom. Nową drużynę BGŻ KK24h na zawodach reprezentowali: Maria Kamińska, Wiesław Kamiński, Wiesław Podeszwa, Kacper Szabłowski. W zawodach wzięli udział również Artur Budny i Wojciech Bukowski startujący w tym roku odpowiednio. w barwach UKK BDC Huragan Wołomin oraz SK Bank Team.

Maria Kamińska wywalczyła pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej. Wiesław Podeszwa był drugi na mecie w swojej kategorii. Kacper Szabłowski (rocznik 2000) dla którego był to debiutowy start na imprezie tej rangi, pojechał wyśmienicie i zajął trzecie miejsce w swojej kategorii, a na podium był dekorowany razem z Arturem Budnym, który był tego dnia uplasował się na drugiej pozycji.

Zobacz zdjęcia:
Lotto Poland Bike Marathon 2013 w Skrzeszewie (3.03.2013)

Odsłon: 1594
Komentarzy: 1
14:46, 05.03.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

Już po raz piąty w ramach wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych zostanie przeprowadzony Kolarski Wyścig Australijski. Głównym celem imprez jest popularyzacja kolarstwa i popularyzacja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców miasta.

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Klub Kolarski 24h zaprasza do wspólnych rowerowych treningów w niedzielne przedpołudnia. Do wspólnych zajęć mogą dołączyć wszyscy chętni, jednak poziom zawodników jest wygórowany. Jakie trzeba spełnić kryteria?

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

W słoneczną niedzielę kolarze z całego regionu, spragnieni wspólnego treningu, spotkali się aby otworzyć sezon pn. "Ostrołęka w koło". Inicjatorem wydarzenia jest Klub Kolarski 24h. Na starcie pojawiło się piętnastu zawodników.

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Mariusz Rynkiewicz z Klubu Kolarskiego 24h od ponad dziesięciu lat jest zagorzałym pasjonatem kolarstwa. Z roku na rok osiąga coraz większe sukcesy w tej dziedzinie. Teraz postanowił podzielić się, dlaczego tak naprawdę kocha kolarstwo.

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

» Wasze komentarze

Iwona @ 08:20, 06.03.2013r. IP: *.*.51.229

3/3 to nie jest wyśmienity wynik. Wyśmienita jest wola walki i zapał ;)

Gratulacje dla zawodników.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo