« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 5 kwietnia 2020 r., imieniny Ireny, Wincentego, Julianny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Udany debiut Klubu Kolarskiego 24h w Skrzeszewie (zdjęcia)

Udany debiut zaliczył nowy ostrołęcki klub kolarski podczas zimowego prologu Lotto Poland Bike Marathon 2013. W niedzielę 3 marca w Skrzeszewie koło Wieliszewa zawodniczki i zawodnicy z całego kraju rywalizowali na dystansach: MAX (32 km), MINI (15 km) oraz FAN (5 km).


Zawodnicy startowali z boiska lokalnej szkoły publicznej, by po pokonaniu 2 km drogi bitumicznej wjechać w teren leśny. Na leśnych drogach tego dnia dominowało błoto, a w zacienionych miejscach trzeba było się przebijać przez śnieg. Pogoda nie rozpieszczała zawodników, było zimno, a na otwartych terenach dokuczał silny porywisty wiatr.

Warunki te nie były straszne ostrołęckim kolarzom. Nową drużynę BGŻ KK24h na zawodach reprezentowali: Maria Kamińska, Wiesław Kamiński, Wiesław Podeszwa, Kacper Szabłowski. W zawodach wzięli udział również Artur Budny i Wojciech Bukowski startujący w tym roku odpowiednio. w barwach UKK BDC Huragan Wołomin oraz SK Bank Team.

Maria Kamińska wywalczyła pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej. Wiesław Podeszwa był drugi na mecie w swojej kategorii. Kacper Szabłowski (rocznik 2000) dla którego był to debiutowy start na imprezie tej rangi, pojechał wyśmienicie i zajął trzecie miejsce w swojej kategorii, a na podium był dekorowany razem z Arturem Budnym, który był tego dnia uplasował się na drugiej pozycji.

Zobacz zdjęcia:
Lotto Poland Bike Marathon 2013 w Skrzeszewie (3.03.2013)

Odsłon: 1518
Komentarzy: 1
14:46, 05.03.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

» Wasze komentarze

Iwona @ 08:20, 06.03.2013r. IP: *.*.51.229

3/3 to nie jest wyśmienity wynik. Wyśmienita jest wola walki i zapał ;)

Gratulacje dla zawodników.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo