« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 18 czerwca 2021 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostatni sprawdzian Narwi na remis

Przygotowujący się do rozgrywek rundy wiosennej IV ligi mazowieckiej - grupy północnej piłkarze ostrołęckiej Narwi w ostatnim sprawdzianie zremisowali na wyjeździe z trzecioligowym ŁMKS Łomża 1:1. Bramkę dla niebiesko-czerwonych w drugiej odsłonie meczu zdobył Piotr Strzeżysz.


Trafienie dla gospodarzy w pierwszej odsłonie meczu zaliczył Przemysław Olesiński, który jeszcze w zeszłym sezonie bronił barw ostrołęckiego klubu.

W spotkaniu ze względu na kłopoty zdrowotne nie wystąpili Karol Pietrasiak i Tomasz Niedźwiecki. Pierwszy z wymienionych zawodników powinien być gotowy na pierwszy mecz rundy wiosennej w sobotę 16 marca na wyjeździe z Ostrovią Ostrów Mazowiecka. Drugiego z powodu odnawiającej się kontuzji przepuchliny czeka dłuższa przerwa w treningach.

ŁKS 1926 Łomża - Narew Ostrołęka 1:1 (1:0)
Narew: Łyziński - Dawidzki, Zalewski, Gawrych, Skorupka - Stachowicz, Górski, Dzwonkowski, Strzeżysz, Lelujka - Kubat oraz Gontarz, Pełtak, Jóźwiak.

Odsłon: 1810
Komentarzy: 1
18:05, 10.03.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kto wygra w meczach Euro?

Kto wygra w meczach Euro?

Przed nami kolejne spotkania Mistrzostw Europy. Ukraina i Macedonia staną przed szansą na pierwsze punkty. Ukraińcy w pierwszym spotkaniu ulegli 2:3 Holandii, zaś Macedonia przegrała 1:3 z Austrią. Najciekawiej zapowiada się starcie Belgów z Duńczykami, zaś na deser spotkanie Holandii z Austrią.

Jak będą wyglądały dzisiejsze mecze na Euro?

Jak będą wyglądały dzisiejsze mecze na Euro?

Przed nami kolejne spotkania w Mistrzostwach Europy 2020. Jak typują starcia nasi ludzie sportu?

Festiwal Korony. Ale się działo! (zdjęcia)

Festiwal Korony. Ale się działo! (zdjęcia)

Aż 16 grup przedszkolnych z naszego miasta wzięło udział w „Festiwalu Piłkarskim dla Przedszkoli” pod honorowym patronatem prezydenta Ostrołęki zorganizowanym przez OTS Korona Ostrołęka. W wydarzeniu wzięło udział blisko 400 małych sportowców z miasta i powiatu. Ale była zabawa!

Nie tak miało być. Polska przegrała

Nie tak miało być. Polska przegrała

Wielkie nadzieje i oczekiwania. Biało-czerwoni mieli rozpocząć Mistrzostwa Europy od wygranej ze Słowacją. Niestety, nie udało się. Ekipa Paulo Sousy uległa 1:2 Słowacji. Przed Robertem Lewandowskim i spółką bardzo trudne zadanie. Polska ma do rozegrania mecze z Hiszpanią i Szwecją. Jak ocenicie poniedziałkowy bój?

Kto dzisiaj wygra? Jak typują nasi eksperci mecz Polski?

Kto dzisiaj wygra? Jak typują nasi eksperci mecz Polski?

Przed nami bardzo ważny dzień na Euro 2020. Dzisiaj pierwsze spotkanie rozegrają biało-czerwoni.

» Wasze komentarze

cvc @ 07:47, 11.03.2013r. IP: *.*.228.245

do boju

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo