« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 kwietnia 2020 r., imieniny Izydora, Wacława, Platona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Udany turniejowy weekend zespołu Dance and Move (zdjęcia, wideo)

W miniony weekend zespół tańca nowoczesnego Dance and Move wziął udział w dwóch turniejach tańca. W piątek grupy Mini Dance and Move oraz DnM Team wystartowały na jednym z największych w Polsce XIV Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Nowoczesnego "O Puchar Kujaw i Pomorza". W tegorocznej edycji brało udział prawie tysiąc tancerzy.


Mini Dance and Move zdobyło pierwsze miejsce w kategorii mini formacje hip hop do lat 11 oraz piąte w kategorii formacje hip hop do lat 11. DnM Team uzyskało piątą lokatę w kategorii mini formacje hip hop 12-15 lat.

W sobotę obie grupy wzięły udział w XIV Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym "Taneczne Miraże" w Bydgoszczy. W połączonej kategorii wiekowej OPEN DnM Team wywalczył 3 miejsce zaś Mini Dance and Move otrzymało wyróżnienie.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego pierwszego wyjazdu turniejowego po przerwie zimowej. Festiwal w Białych Błotach zawsze był mocno i licznie obsadzony, więc cieszymy się z każdego zdobytego tam miejsca - mówi Paweł Szewczyk prezes UKS Dance and Move. - Za sukces możemy uznać wyniki z drugiego turnieju, gdyż nasze grupy były najmłodsze w stawce startujących i pokonały starsze ekipy. 

Wyjazd na turniej był dofinansowany przez urząd miasta.

 

Zobacz zdjęcia:

Udany turniejowy weekend zespołu Dance and Move

 

 

 

 

Odsłon: 5467
Komentarzy: 0
16:19, 12.03.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo