« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zgłoś się do Halowych Mistrzostw Ostrołęki

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe i Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zapraszają na Halowe Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Open w Tenisie Ziemnym. Impreza już w najbliższy weekend odbędzie się w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.


Będą to trzecie w tym sezonie zawody zaliczane do rankingu open, w którym zdecydowanie numerem jest Jordan Czapski. Zawodnik OST wygrał obie tegoroczne imprezy w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach i jest faworytem rywalizacji również w najbliższej imprezie.

Jordan Czapski wygrał ubiegłoroczne mistrzostwa w finale pokonując rewelacyjnie spisującego się Piotra Mrozka 9:4. Jak będzie tym razem? Jedno jest pewne - emocji z pewnością nie zabraknie!

Zgłoszenia do mistrzostw, do czwartku 14 marca do godz. 20.00 u prezesa OST Jędrzeja Nowaka - e-mail: lub tel. 668 777 393.

Losowanie turniejowych par w piątek 15 marca o godz. 14.00 w hali przy ulicy Partyzantów. Wyniki najpóźniej do godz. 18.00 w naszym serwisie tenis-ostroleka.pl.

Wpisowe do zawodów wynosi 15 złotych (członkowie OST 10 zł). Turniej jest dwudniowy - 16-17 marca.

Odsłon: 1044
Komentarzy: 0
14:56, 13.03.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo