Niedziela, 13 czerwca 2021 r., imieniny Antoniego, Lucjana, Gracji

Korona HiD wypunktowała Iskrę Krasne (zdjęcia)

Piłkarze ostrołęckiej Korony HiD zaliczyli udany sprawdzian w ostatnim meczu sparingowym przed rozpoczęciem rozgrywek ligi okręgowej. Podopieczni trenera Tomasza Słowika w starciu na sztucznym boisku przy ulicy Witosa w Ostrołęce pokonali Iskrę Krasne 4:2.

Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0 po bramce z rzutu karnego pewnie egzekwowanego przez Patryka Wysockiego. Worek z bramkami otworzył się dopiero w ostatnim kwadransie gry. Najpierw to goście wyrównali stan mecz za sprawą Patryka Pawłowskiego, a następnie trzy minuty później objęli prowadzenie po bramce Marcina Konopki.

Korona HiD w ciągu dziesięciu minut odpowiedziała trzema trafieniami, a udanie akcje wykańczali Michał Nosek, Piotr Gutowski i Kamil Orzoł.

Korona HiD Ostrołęka - Iskra Krasne 4:2 (1:0)
Bramki: Wysocki 25. (k) Nosek 80. Gutowski 86. Orzoł 90. - Pawłowski 74. Konopko 77.

Korona HiD: Szczechowiak - K. Kamionowski, P. Kamionowski, Grochowski, Karczewski - Orzoł, Dzbeński, Kaczyński, Wysocki - Sokół, Rudziński oraz Tyszka, Retes, Gutowski, Nosek, Słowik.

Spotkanie sparingowe: Korona HiD Ostrołęka - Iskra Krasne (16.03.2013)

Odsłon: 2241
19:52, 16.03.2013r.

Przed KS CK Troszyn jeszcze jeden mecz!

Wprawdzie zespół Huberta Karpińskiego zakończyli rozgrywki o punkty w IV lidze to czeka ich jeszcze jedno spotkanie w tym sezonie. KS CK Troszyn w najbliższy weekend zmierzy się w finale Pucharu Polski na szczeblu okręgowym z MKS Przasnysz.

W Troszynie polała się krew

Cel został osiągnięty. Drużyna Huberta Karpińskiego zremisowała 2:2 z KS Łomianki i zachowała czwartoligowy byt. Nasi gracze dwukrotnie wygrywali. Podział punktów pozwolił KS CK na utrzymanie się w tej klasie rozgrywkowej. Jeśli Narew Ostrołęka wywalczy awans, w następnym sezonie czekają nas derby powiatu!

KS CK Troszyn z utrzymaniem!

Remisem 2:2 z KS Łomianki zakończył się ostatni mecz w sezonie 2020/2021 w wykonaniu piłkarzy z Troszyna. Podopieczni Huberta Karpińskiego uchronili się przed degradacją. Ostatecznie zakończyli sezon na ósmym miejscu. W 26 spotkaniach Kamil Majkowski i spółka wywalczyli 30 punktów, wygrywając osiem spotkań, sześć remisując i ponosząc dwanaście porażek.

Trzeci dzień Euro. Kto jak typuje?

Po dramatycznych scenach na boisku w Kopenhadze gracze Danii wrócili na boisko i przegrali 0:1 z Finlandią. Belgia bez większych problemów poradziła sobie z reprezentacją Rosji, zaś Walia zremisowała 1:1 ze Szwajcarią. Jak będzie dzisiaj? Typują: Maciej Kleczkowski i Damian Szymczyk.

Narew potrafi wygrywać. Strzelba 'Oleś'

Narew potrafi wygrywać. Strzelba "Oleś"

Znakomity występ lidera Klasy Okręgowej. Gracze Narwi poradzili sobie z MKS Ciechanów i utrzymali pierwsze miejsce w stawce. Do końca sezonu pozostały dwa mecze. Ostrołęczanie będą cieszyć się z bezpośredniego awansu do IV ligi jeśli zdobędą cztery punkty.