« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 11 lipca 2020 r., imieniny Olgi, Kaliny, Benedykta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Jordan Czapski wygrywa po raz trzeci (zdjęcia)

Jordan Czapski pokonał Jakuba Noska w finale Halowych Mistrzostw Ostrołęki Open i obronił mistrzowski tytuł. Dla najlepszego zawodnika OST to już trzecie zawody, w których zwycięża w obecnym sezonie. Tym razem już tak łatwo nie było.


W finałowym spotkaniu kibice mogli emocjonować się ciekawym spotkaniem, które na korzyść Jordana Czapskiego rozstrzygnęło się dopiero w tie-breaku.

 

W zawodach wzięło udział 25 zawodników z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Sponsorem zawodów była firma Lus-ar Paweł Malinowski.

Skrócone wyniki rywalizacji - ćwierćfinały:

Jordan Czapski - Konrad Czapski 9:4

Marek Dawidczyk - Rafał Wyrębek 9:4

Jędrzej Nowak - Janusz Czapski 9:4

Jakub Nosek - Wiesław Wyszkowski 9:6.
Półfinały:

Jordan Czapski - Marek Dawidczyk 9:2

Jakub Nosek - Jędrzej Nowak 9:5.
Finał:

Jordan Czapski - Jakub Nosek 9:8 (7:3).

Zobacz zdjęcia:
Halowe Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Open w Tenisie Ziemnym (17.03.2013)

Odsłon: 1617
Komentarzy: 0
15:48, 19.03.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo