« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 5 sierpnia 2021 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zima zatrzymała piłkarskie rozgrywki w regionie

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej poinformował, że z powodu trudnych warunków atmosferycznych przekłada z urzędu mecze, które miały się odbyć w najbliższy weekend 23-24 marca. W efekcie spotkanie IV ligi mazowieckiej - grupy północnej pomiędzy Narwią Ostrołęka, a KS Łomianki raczej nie dojdzie do skutku.


Spotkanie miało odbyć się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa, ale zgodę na rozegranie w tym terminie musi wyrazić obecnie zespół z Łomianek. Jeśli nie zgodzi się na przyjazd do Ostrołęki, wówczas niebiesko-czerwoni rozegrają kolejne spotkanie sparingowe, tym razem z Iskrą Krasne.

Spotkanie drugiej kolejki IV ligi mazowieckiej zostały przełożone na 22 maja (środa)

Nie wiadomo również czy wszystkie spotkania ligi okręgowej zostaną przełożone. Ciechanowsko-Ostrołęcki Związek Piłki Nożnej wyznaczył nowy termin 17. kolejki na środę 8 maja na godz. 17.30, jednak do skutku może dojść mecz Sony Nowe Miasto z Wkrą Bieżuń, rozegrany na boisku w Kraszewie.

Piłkarze Korony HiD Ostrołęka na sobotę zaplanowali sparing z Kurpikiem Kadzidło.

Odsłon: 1428
Komentarzy: 0
13:11, 20.03.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Cztery bramki w starciu Rzekunianki (zdjęcia, wideo)

Cztery bramki w starciu Rzekunianki (zdjęcia, wideo)

Piłkarze z Rzekunia po triumfie 4:0 z FC 2012 Różan rozegrali kolejny mecz kontrolny. Podopieczni Bartłomieja Jezierskiego zmierzyli się z KS Śniadowo. Spotkanie z drużyną występującą w podlaskiej Klasie Okręgowej zakończyło się remisem 2:2.

Pięć goli w meczu Narwi

Pięć goli w meczu Narwi

Piłkarze z Ostrołęki zakończyli serię gier treningowych. Zespół Narwi w ostatnim spotkaniu sparingowym przed startem sezonu spotkał się na wyjeździe z czwartoligową Warmią Grajewo. W meczu podopiecznych Andrzeja Sieradzkiego padło pięć goli. 

Narew przed próbą generalną

Narew przed próbą generalną

W sobotę o godz. 11:00 piłkarze Narwi zagrają ostatni mecz w okresie przygotowawczym. Ostrołęczanie zmierzą się na wyjeździe z czwartoligową Warmią Grajewo. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego nie mogą doczekać się pierwszego meczu o punkty, który odbędzie się 7 sierpnia o godz. 17:00.

Cztery gry Narwi II

Cztery gry Narwi II

Podopieczni Mariusza Sadłowskiego w okresie przygotowawczym rozegrają cztery mecze kontrolne. Narew II Ostrołęka w tym czasie wystąpi również w meczu Pucharu Polski. 

Rzekunianka zagra z KS Śniadowo

Rzekunianka zagra z KS Śniadowo

Przed zespołem z Rzekunia drugie spotkanie kontrolne w okresie przygotowawczym. Podopieczni Bartłomieja Jezierskiego w sobotę o godz. 17:00 zagrają u siebie z KS Śniadowo. Rzekunianka szlifuje formę przed startem w Klasie Okręgowej.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo