« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 kwietnia 2020 r., imieniny Izydora, Wacława, Platona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tancerze UKS Atria w Nidzicy

Grand Prix Polski Juniorów oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Nidzicy odbył się w sobotę 23 marca. Zawodnicy Atrii z sukcesami reprezentowali Ostrołękę, wywalczając dwa medale i cztery miejsca w ścisłych finałach. Bartek Szyszka z Madzią Lenkiewicz zajęli trzecie miejsce w kategorii wiekowej 12-13 lat, kl. D.


Był to drugi start tej pary w wyższej klasie tanecznej. Paweł Kalewski i Gabrysia Stepnowska (na zdjęciu) po trzech miesiącach wspólnego tańca, wytańczyli trzecie miejsce w stylu standardowym, kategoria wiekowa 14-15 lat, klasa taneczna C. Trenerem par jest Katarzyna Orlicka.

Odsłon: 3144
Komentarzy: 2
10:03, 24.03.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

obserwator @ 14:21, 24.03.2013r. IP: *.*.165.21

gratulacje dla wszystkich ostrołęckich par:)

fanka @ 21:58, 24.03.2013r. IP: *.*.90.7

Gratulacje dla tancerzy i trenera oraz dla wszystkich ostrołęckich par, które zakwalifikowały się do ścisłego finału. Brawo !!!

» Dodaj komentarz




Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin



Najnowsze wideo