« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Młodzi tenisiści walczyli o rankingowe punkty (zdjęcia)

Tryumfami Igora Damięckiego i Mateusza Matyczaka zakończyły się niedzielne turnieje tenisa ziemnego zorganizowane przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe i Miejski Zakład Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej. W grupie mini tenisa najlepszy okazał się Igor Damięcki.


W finałowym spotkaniu pokonał Rafała Majkowskiego 10:5. Kolejne miejsca zajęli: Grzegorz Ołdak, Paweł Niewiarowski, Ludwik Ossowski, Adrian Mróz i Kacper Prusaczyk.

W gronie juniorów zdecydowanie najlepszy okazał się Mateusz Matyczak. Drugi był Jakub Biedrzycki, a trzeci Kamil Pańczyk. Poza podium uplasowali się Bartek Murach, Jakub Piątek i Bartosz Zaborowski.

Kolejne zawody dla młodych tenisistów zostaną rozegrane w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach w niedzielę 14 kwietnia.

Zobacz zdjęcia:

Młodzieżowy Turniej Tenisa Ziemnego (24.03.2013)

Odsłon: 2701
Komentarzy: 0
12:19, 25.03.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Reprezentant UKS Return Ostrołęka Wiktor Kosowski okazał się najlepszym zawodnikiem na otwarcie nowego sezonu tenisowego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finałowej konfrontacji pokonał w dwóch setach ostrołęczanina Bartosza Muracha 6:0 6:3.

Turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży

Turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe już w najbliższy weekend zaprasza do rywalizacji na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Na otwarcie sezonu zagrają nie tylko seniorzy, ale również dzieci i młodzież w trzech kategoriach wiekowych.

Tenisiści otworzą sezon na kortach. Weź udział

Tenisiści otworzą sezon na kortach. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zaprezentują się tenisiści z całego regionu. W turnieju otwarcia sezonu w dniach 20-21 czerwca nie zabraknie okazji do rywalizacji i rewanżów z poprzedniego sezonu. Kto tym razem okaże się najlepszy?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo