« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 lipca 2020 r., imieniny Malwiny, Izabeli, Aureliana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ruszyły zapisy do Ostrołęckiej Ligi Tenisa Ziemnego

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprasza do udziału w Ostrołęckiej Lidze Tenisa, której mecze rozpoczną się na początku maja i potrwają do końca sierpnia na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Warunkiem utworzenia rozgrywek ligowych jest zgłoszenie do niej minimum dziesięciu osób.


Warunkiem uczestnictwa w lidze jest zgłoszenie do rywalizacji do poniedziałku, 15 kwietnia - godzina 21.00 do prezesa OST Jędrzeja Nowaka drogą telefoniczną tel. 668 777 393 lub mailową e-mail: , a także sekretarza OST Dariusza Terlikowskiego tel. 791 640 920 lub email:

Wpisowe do zawodów oraz pozostałe szczegóły odnośnie ligi zostaną ustalone przez zainteresowane grą w niej osoby. Spotkania rozgrywane będą na kortach ziemnych przy ulicy Hallera od początku maja do końca sierpnia.

W ubiegłoroczna edycja zakończyła się zwycięstwem Jordana Czapskiego. Od początku maja aż do 3 września dwudziestu zawodników rywalizowało systemem "każdy z każdym" o miano najlepszego. Triumfator rozgrywek Jordan Czapski zgromadził na swoim koncie w 19. spotkaniach 54 punkty.

Kolejne miejsca zajęli Rafał Wyrębek - 48 pkt, Janusz Czapski - 48 pkt, Piotr Mrozek - 46 pkt, Jędrzej Nowak - 45 pkt., Dariusz Terlikowski - 38 pkt., Bartłomiej Otłowski - 31 pkt., Tomasz Bednarski - 21 pkt., Mateusz Matyczak - 17 pkt., a pierwszą dziesiątkę zamknął Janusz Mierzejewski - 16 pkt.

Awans do finałowych zawodów masters poprzez starty w lidze uzyskali Janusz Czapski i Dariusz Terlikowski.

Odsłon: 2164
Komentarzy: 1
12:45, 03.04.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Triumf Kosowskiego na otwarcie sezonu

Reprezentant UKS Return Ostrołęka Wiktor Kosowski okazał się najlepszym zawodnikiem na otwarcie nowego sezonu tenisowego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finałowej konfrontacji pokonał w dwóch setach ostrołęczanina Bartosza Muracha 6:0 6:3.

Turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży

Turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe już w najbliższy weekend zaprasza do rywalizacji na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Na otwarcie sezonu zagrają nie tylko seniorzy, ale również dzieci i młodzież w trzech kategoriach wiekowych.

Tenisiści otworzą sezon na kortach. Weź udział

Tenisiści otworzą sezon na kortach. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zaprezentują się tenisiści z całego regionu. W turnieju otwarcia sezonu w dniach 20-21 czerwca nie zabraknie okazji do rywalizacji i rewanżów z poprzedniego sezonu. Kto tym razem okaże się najlepszy?

» Wasze komentarze

squash @ 16:50, 03.04.2013r. IP: *.*.153.226

Jaka pula nagród ? Czy się opyla ?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo