Środa, 24 kwietnia 2024 r., imieniny Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Korona HiD z kompletem punktów na inaugurację (zdjęcia)

Piłkarze Korony HiD Ostrołęka udanie zainaugurowali rozgrywki ligi okręgowej na wiosnę. W meczu 19. kolejki przed własną publicznością na bocznym boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa pokonali Makowiankę Maków Mazowiecki po ciekawym widowisku 2:1.

Pierwsze trafienie było dziełem Pawła Dzbeńskiego już w szóstej minucie meczu. Drugą bramkę dla gospodarzy w 81. minucie gry zdobył Patryk Wysocki, pięknym strzałem pokonując golkipera Makowianki - Grzegorza Gorzocha. Goście tuż przed końcem regulaminowego czasu gry odpowiedzieli bramką strzeloną przez Dawida Buczeńskiego.

Korona HiD Ostrołęka - MKS Makowianka Maków Mazowiecki 2:1 (1:0)
Bramki: Dzbeński 6., Wysocki 81. - Buczeński 89.

Korona HiD: Szczechowiak - K. Kamionowski, Grochocki, P. Kamionowski, Rupacz - Orzoł (60. Krupka), Kaczyński (55. Górski), Wysocki, Dzbeński, Rudziński (75. Nosek), Sokół (83. Szkopek)

Korona HiD Ostrołęka - MKS Makowianka Maków Maz. (6.04.2013)