« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Turniej Otwarcia Sezonu Open już w sobotę

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe oraz Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zapraszają na Turniej Otwarcia Sezonu w Tenisie Ziemnym. Impreza już w najbliższą sobotą 27 kwietnia zostanie przeprowadzona na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce.


Będą to czwarte w tym sezonie zawody zaliczane do rankingu open, a pierwsze rozegrane na kortach ziemnych. Obecnie zdecydowanym liderem klasyfikacji generalnej jest Jordan Czapski, który zgromadził na swoim koncie 41 punktów.

Zgłoszenia do zawodów, do czwartku 25 kwietnia do godz. 20.00 u głównego organizatora Jędrzeja Nowaka - e-mail: lub tel. 668 777 393.

Losowanie turniejowych par w piątek 26 kwietnia o godz. 14.00 na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Wyniki najpóźniej do godz. 18.00 w naszym serwisie tenis-ostroleka.pl.

Wpisowe do zawodów wynosi 15 złotych (członkowie OST 10 zł). Turniej jest jednodniowy - 27 kwietnia.

Mecze rozgrywane będą do 9 wygranych gemów. Dla zawodników, którzy odpadną w pierwszej rundzie przewidziano turniej pocieszenia.

* W przypadku załamania pogody i braku możliwości przeprowadzenia zawodów na kortach ziemnych impreza zostanie przeniesiona do hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

Odsłon: 1113
Komentarzy: 0
10:02, 23.04.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo