Środa, 24 kwietnia 2024 r., imieniny Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Porażka Świtu Baranowo, Kurpik zaskoczył rywala

Piłkarze Świtu Baranowo po raz kolejny zeszli z boiska pokonani. Tym razem razem w meczu przed własną publicznością ulegli Gladiatorowi Słoszewo 2:3. Kibice obejrzeli ciekawe widowisko, a już pierwsza bramka padła w szóstej minucie meczu.

Jej autorem był Radosław Woliński, który pokonal debiutujące w bramce Świtu Sławomira Szcześniaka. Podopieczni trenera Daniela Zyry odpowiedzieli osiem minut później, a na listę strzelców wpisał się Adrian Wołejszo.

Radość gospodarzy nie trwała jednak długo, bo już w kolejnej akcji goście ponownie objęli prowadzenie po indywidualnej akcji Radosława Wolińskiego.

Po zmianie stron Świt próbował odrobić straty i oczekiwania kibiców zostały spełnione w 78. minucie meczu, kiedy do bramki rywali trafił Rafał Ogonowski. Niestety niespełna trzy minuty później goście zadali decydujące trafienie po akcji Sebastiana Lewandowskiego i odnieśłi zwycięstwo 3:2.

Drugi zespół z naszego powiatu Kurpik Kadzidło nie dojechał na mecz z Jutrzenką Unieck. Rzekunianka Rzekuń w niedzielę rozegra wyjazdowe starcie z walczącą o awans do ligi okręgowej Wkrą Sochocin.

Świt Baranowo - Gladiator Słoszewo 2:3 (1:2)
Bramki: Wołejszko 14., Ogonowski 78. - Woliński 6. 15., Lewandowski 81.

Świt: Szcześniak - Gąska, Białczak (k), Kruszewski, Kaczyński - Rybka, Wołejszo (74. Kalwasiński), Ogonowski - Antoszewski, Kuzia, Sakowski