« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 5 kwietnia 2020 r., imieniny Ireny, Wincentego, Julianny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kwietniowe turnieje Dance and Move (zdjęcia)

Kwiecień był bardzo pracowitym miesiącem dla tancerzy zespołu Dance and Move. W ciągu trzech weekendów przejechali ponad 900 km i wystartowali w trzech turniejach tańca. 14 kwietnia zaliczyli Breakmanię w Kętrzynie, gdzie DnM Team zdobył drugie miejsce w kategorii Best Street Dance Show do lat 14.


21 kwietnia grupy Mini Dance and Move oraz DnM Team wzięły udział w II Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego w Choceniu pod Włocławkiem. W kategorii mini formacje do lat 15 DnM Team zdobył złoto, zaś drugie miejsce przypadło Mini Dance and Move (najmłodszej mini formacji w kategorii, gdyż jako jedyna zgłoszona do lat 11 została dołączona do starszych). W konkurencjach indywidualnych najlepszy występ odnotował duet Daria Głosek - Natalia Kurpiewska plasując się na 4 miejscu.

 

Ostatni kwietniowy turniej, w którym wystartowali ostrołęccy tancerze to VI Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego w Brodnicy. Najlepszy występ zaliczyła mini formacja Mini Dance and Move, która zdobyła I miejsce w kategorii hip hop do lat 11. Duet Ewelina Peczyńska – Rozalia Karwowska zdobył brązowy medal, zaś DnM Team i DnM Crew uplasowały się tuż za podium w swoich kategoriach wiekowych.

 

- To był bardzo intensywny miesiąc. W krótkim czasie zaliczyliśmy trzy turnieje, z każdego przywożąc trofea. Czasem niewiele brakowało, by stanąć na podium, ale tak bywa w sporcie, że nie zawsze się wygrywa. Najważniejsze, aby wyciągać odpowiednie wnioski i pracować nad tym, by w przyszłości było jeszcze lepiej - mówi Paweł Szewczyk, prezes UKS Dance and Move. - W maju czeka nas odpoczynek i występy na miejscu. Planujemy również przeprowadzić nabór do grup turniejowych, już teraz zapraszamy wszystkich chętnych.

 

Wyjazd do Chocenia był dofinansowany przez Urząd Miasta w ramach realizacji zadania publicznego "Szkolenie sportowe dzieci, młodzieży i dorosłych".

 

Zobacz zdjęcia:
Kwietniowe turnieje Dance and Move

Odsłon: 5095
Komentarzy: 0
22:15, 06.05.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo