« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Grand Prix Czterech Miast przenosi się do Zambrowa

W najbliższy weekend zostanie rozegrany czwarty turniej z cyklu Grand Prix Czterech Miast. Tym razem rywalizacja przeniesie się na korty ziemne do Zambrowa, gdzie zdecydowanym faworytem zmagań będzie Adam Styła. Czy ostrołęczanie włączą się do walki o zwycięstwo?


Obecnie liderem rankingu open całego cyklu jest Krzysztof Bułkowski z Łomży, który na swoim koncie zgromadził 39 punktów. Drugie miejsce zajmuje Adam Styła z Zambrowa z dorobkiem 36 pkt, a trzeci jest Waldemar Rępa z Ostrowi Mazowieckiej z dorobkiem 30 pkt.

Najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem z ostrołęczan jest Maciej Leonarski, który plasuje się na czwartym miejscu z dorobkiem 21 pkt. Kolejne miejsca również zajmują ostrołęczanie: Marek Dawidczyk, Wiesław Wyszkowski i Rafał Wyrębek.

Sobotnie zawody w Zambrowie startują o godz. 9.00. Zgłoszeń można dokonywać w dniu zawodów do godz. 9.00.

Kolejne turnieje Grand Prix Czterech Miast zaplanowano w Ostrowi Mazowieckiej (29-30 czerwca), Wyszkowie (13-14 lipca), Ostrowi Mazowieckiej (17-18 sierpnia). Finał Masters zostanie rozegrany w tym roku na kortach ziemnych w Ostrowi Mazowieckiej (14-15 września).

Odsłon: 1295
Komentarzy: 0
10:11, 21.06.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo