« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 28 marca 2020 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzy medale dla tancerzy UKS Atria

Paweł Majkowski i Iga Prusaczyk
Paweł Majkowski i Iga Prusaczyk

Kolejny bardzo dobry występ w ogólnopolskim zawodach zapisali na swoim koncie tancerze ostrołęckiego klubu UKS Atria. Tym razem podopieczni trener Katarzyny Orlickiej wzięli udział w Letnim Festiwalu Tańca w Mławie, zdobywając kolejne medale różnych stylach.


Paweł Kalewski - Gabriela Stepnowska po zeszłotygodniowym awansie w tańcach standardowych, tym razem triumfowali w tańcach latynoamerykańskich, zdobywając złoty medal w kategorii wiekowej 14-15 lat, klasa taneczna C.

Kolejne dwa srebrne medale wywalczyli Paweł Majkowski - Iga Prusaczyk, którzy dwukrotnie stawali na podium w tańcach standardowych I latynoamerykańskich 12-13 C. Tancerze reprezentują Uczniowski Klub Sportowy Atria działający przy Klubie Lokator OSM.

Odsłon: 3309
Komentarzy: 5
13:00, 27.06.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

Fanka @ 23:24, 27.06.2013r. IP: *.*.55.248

Gratulacje i duże brawa !!!

Mariola @ 10:56, 28.06.2013r. IP: *.*.8.82

Gratulacje dla tak pięknej pary.
Jesteście wielcy.
Życze dalszych sukcesów dla tak wytrwałych par i trenara Kasi Orlickiej,że tak wspiera swoje pary obecnością na turniejach i niesamowitą życzliwością.

smerf maruda @ 18:33, 28.06.2013r. IP: *.*.254.121

Atria jak zwykle przesadza. Nie znam tej drugiej ( młnaszej) pary, ale starsza? Chłopak już 2 lata temu tańczył w klasie b u innego trenera. Ponowne wejście do tej samej kategorii nie jest więc żdanym sukcesem. Podobnie z partnerką.Tańczyła w klasie c najmniej od roku i to najmniej z trzema partnerami. Nie daj boże by się sobą rodzice znudzili bo w Ostrołęce nie znajdzie partnera. Syria niech się weźmie za łacine bo jej wszystkie pary w tym stylu wycieraja ostatnie miejsca. Tak będzie i z nimi.Udało im się bo trafili na dziecięce pary. Już to się niedługo skończy. Czym się atria będzie chwaliła?Gdzie są teraz poprzednie mistrzowskie

Mariola @ 11:39, 01.07.2013r. IP: *.*.8.82

smerfie marudo Twoja ocena związana jest ze zwykłą pospolitą zazdrością. To jakie winiki osiąga Klub ATRIA jest do pozazdroszcznia.
Pary , które występują mają bardzo wysokie osiągnięcia tj. międzu innymi udział w MISTRZOSTWACH POLSKI W ZIELONEJ GÓRZE - zakwalifikowanie się do półfinałów
i występ w GALI WIEWCZOROWEJ itp.
Nie ma żadnej przesady w wynikach,
poprostu Klub ATRIA ma SUPER TRENERA
oddanego wspaniałego wychowawcę,
Para o którj piszesz bardzo dużo osiągneła w bardzo krótkim czasie, ale tylko dzięki zdolności i ciążkiej pracowitości.
z pozdrowieniami
Mariola

doMarioli @ 14:15, 04.07.2013r. IP: *.*.57.106

co do opinii smerfa marudy to się zgadzam, para Kalewski-Stepnowska to nic szczególnego, o jakim sukcesie piszecie, chłopak rzeczywiście tańczył w klasie B a dziewczyna w klasie C.
Więc to żaden awans czy sukces. Chłopaka znam z klubu Impuls, zmieniał partnerki jak rękawiczki, dziewczyny nie znam ale czytam, że też nie jej pierwszy partner. Natomiast Majkowski-Prusaczyk, są godni pochwał, szczególnie partnerka tańczy całą sobą, widać jej radość z tańca, w tej parze jest dominująca, ale i partner jakoś nadąża za nią. Klubu nie oceniam, bo nie znam, nasza przygoda zaczęła się i skończyła na Impulsie - wrażenia zostały super, ale dziecko dorosło i stwierdziło, że taniec to nie to czego chce, więc trzeba to uszanować. Pozdrawiam tancerzy i ich rodziców.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo