« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kto zostanie tenisowym mistrzem Kurpi?

Jordan Czapski, Adam Styła, a może Krzysztof Bułkowski? Już w sobotę i niedzielę II Mistrzostwa Kurpi w Tenisie Ziemnym. Na kortach ziemnych rywalizować będą najlepsi zawodnicy w regionie. My liczymy na zwycięstwo zawodnika reprezentującego Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe.


Faworytem jest Jordan Czapski, który odpuścił sobie co prawa Grand Prix Czterech Miast, ale szykuje się na imprezy mistrzowskie. Pokrzyżować może mu jednak plany Adam Styła z Zambrowa, która wygrywa kolejne zawody, czy też Krzysztof Bułkowski z Łomży.

Na liście potencjalnych faworytów są także Rafał Wyrębek, Wiesław Wyszkowski, Marek Dawidczyk oraz prezes OST Jędrzej Nowak. Jedno jest pewne! Na kortach ziemnych przy ulicy Hallera czekają na emocjonujące zawody.

Początek zawodów w sobotę 20 lipca o godz. 9.00 na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Zgłoszenia do czwartku 18 lipca do godz. 21.00 u prezesa OST Jędrzeja Nowaka - email: lub tel. 668-777-393.

Turniejowe spotkanie rozgrywane będą do dwóch wygranych setów piłkami Dunlop Fort. W przypadku remisu w setach 1:1, o zwycięstwie decyduje tie-break do 10 punktów.

W trakcie turnieju zostanie przeprowadzony również turniej pocieszenia dla zawodników, którzy zakończyli rywalizację już w pierwszej rundzie, bądź nie uczestniczyli w turnieju głównym.

Wpisowe do zawodów 10 zł (członkowie OST), 15 zł (pozostali uczestnicy).

Turniej jest dwudniowy (20-21 lipca). Mecze półfinałowe i finał zostaną rozegrane w niedzielę. Losowanie turniejowych par odbędzie się w piątek, 19 lipca o godz. 14.00 na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce, a jego wyniki dostępne będą w naszym serwisie.

Odsłon: 1912
Komentarzy: 0
16:06, 17.07.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo