« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

II Tenisowe Mistrzostwa Kurpi z mocną obsadą (zdjęcia)

Rafał Wyrębek
Rafał Wyrębek

Ponad trzydziestu zawodników z kilku miejscowości zgłosiło się do rywalizacji w II Mistrzostwach Kurpi w Tenisie Ziemnym. Zawody organizowane przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe rozgrywane są na kortach ziemnych przy ulicy Hallera.


Do rywalizacji w zawodach przystąpili wszyscy najlepsi zawodnicy ostrołęckiego rankingu open, a także goście z Łomży, Ostrowi Mazowieckiej, czy Zambrowa.

Faworytem zmagań jest Jordan Czapski, który w ubiegłorocznym finale pokonał Adama Styłę z Zambrowa. Tym razem z pewnością zrobi wszystko, aby ponownie wywalczyć mistrzowski tytuł. Wszystkie gry będą się odbywały do dziewięciu wygranych gemów. W przypadku 8:8, o zwycięstwie zdecyduje tie-break do 7.

Zapraszamy do oglądania rywalizacji na kortach. Półfinały i finał zmagań przewidziane są na niedzielę od godz. 9.00.

 

Zobacz zdjęcia:
II Tenisowe Mistrzostwa Kurpi (20.07.2013)

Odsłon: 2970
Komentarzy: 0
12:56, 20.07.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo