« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści rywalizować będą w Mistrzostwach Ostrołęki

Kolejne duże emocje zapowiadają się na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w najbliższy weekend. Do rywalizacji przystąpią zawodnicy w Otwartych Mistrzostwach Miasta Ostrołęki. Tytułu mistrzowskiego bronić będzie Jordan Czapski. W zawodach zobaczymy zawodników m.in. z Łomży, Ostrowi Mazowieckiej, Zambrowa.


Udział w zawodach organizowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przy współpracy z Miejskim Zarządem Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zapowiedzieli czołowi zawodnicy z naszego regionu.

Turniej będzie dwudniowy rozgrywany w dniach 27-28 lipca (sobota-niedziela). Początek rywalizacji w zawodach w pierwszym dniu zaplanowany na godz. 9.00. Półfinały i finał zmagań zostanie rozegrany w niedzielę. Mecze rozgrywane będą w zależności od zgłoszeń, do dwóch wygranych setów lub do dziewięciu wygranych gemów.

Zgłoszenia przed imprezą, do czwartku 25 lipca do godz. 21.00 u głównego organizatora z ramienia OST Jędrzeja Nowaka - e-mail: lub tel. 668 777 393.

Wpisowe do zawodów wynosi 15 złotych (członkowie OST 10 zł). Losowanie par w piątek 26 lipca o godz. 14.00 na kortach ziemnych przy ulicy Hallera.

Tytułu mistrzowskiego bronić będzie Jordan Czapski, który przed rokiem w finale po niezwykle zaciętym boju, w dwóch setach pokonał Adama Styłę 6:4, 7:5.

Odsłon: 1330
Komentarzy: 0
12:19, 25.07.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo