« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści walczą w deblu o mistrzostwo Ostrołęki (zdjęcia)

Tenisiści z Ostrowi Mazowieckiej, Łomży, Zambrowa, Węgrowa, Warszawy oraz gospodarze zawodów walczą w Otwartych Deblowych Mistrzostwach Ostrołęki w Tenisie Ziemnym. Impreza rozgrywana jest od godzin porannych na kortach ziemnych przy ulicy Hallera.


Do rywalizacji w imprezie zgłosili się najlepsi tenisiści w naszym regionie, którzy brali udział m.in. w turniejach Grand Prix Czterech Miast. Do faworytów zmagań należą m.in. Jordan Czapski / Janusz Czapski (Ostrołęka), Adam Styła / Krzysztof Bułkowski (Zambrów/Łomża), Rafał Kołodziejski / Jakub Grzys (Ostrołęka/Świdnik) czy też Andrzej Rutkowski / Marek Zdrojkowski (Węgrów/Ostrów Maz.).

O wynikach rywalizacji w mistrzostwach poinformujemy w niedzielnej odsłonie naszego serwisu.

Zobacz zdjęcia:
Otwarte Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki w Tenisie Ziemnym (31.08.2013)

Odsłon: 1921
Komentarzy: 0
14:44, 31.08.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo