« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Puchar dyrektora MZOS-TiT dla Czapskiego (zdjęcia, wideo)

Jordan Czapski zwyciężył w turnieju tenisa ziemnego o Puchar Dyrektora Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. W finale pokonał prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Jędrzeja Nowaka.


Do rywalizacji w zawodach zorganizowanych na zakończenie tenisowego sezonu przystąpiło dwudziestu zawodników. W rywalizacji oglądaliśmy zarówno młodych i obiecujących tenisistów, jak Mateusz Matyczak, czy Jan Ognowski, ale także debiutujących w zmaganiach - Kamila Woźniaka, Rafała Załęskiego, czy Piotra Charytona.

Nie zabrakło również miejsca dla doświadczonych seniorów, prezesa OST Jędrzeja Nowaka, Grzegorz Prota, Grzegorza Bara, czy Janusza Czapskiego. Konfrontacja rutyny z młodością wyglądała ciekawie i przyniosła kilka zaskakujących rozstrzygnięć.

Ostatecznie tenisowa batalia zakończyła się zwycięstwem Jordana Czapskiego, który w finale pokonał Jędrzeja Nowaka. Prezes OST przy prowadzeniu 2:1, z powodu braku sił zszedł z kortu przy gromkich brawach publiczności. Emocje w zawodach trwały do samego końca.

Na zakończenie dyrektor MZOSTiIT, który sam dotarł do ćwierćfinału zmagań wręczał zawodnikom atrakcyjne nagrody. Każdy miał szanse na wylosowanie głównych nagród, bowiem tym razem nie liczył się sportowy wynik, a los szczęścia.

Puchar dla najlepszego zawodnika trafił w ręce Jordana Czapskiego, pozostałe nagrody do wszystkich zawodników, którzy wspólnie oglądali finałowy mecz. Była to już trzecia impreza zorganizowana przez MZOS-TiIT, wspólnie z Ostrołęckim Stowarzyszeniem Tenisowym. Poprzednie edycje wygrali Wiesław Wyszkowski i Adam Styła. Zapraszamy w przyszłym sezonie na IV edycję imprezy.

Zobacz zdjęcia:
Tenis ziemny: Turniej o Puchar Dyrektora MZOS-TiIT (21.09.2013)


Zobacz materiał filmowy z finałowego meczu:

Odsłon: 3505
Komentarzy: 1
10:13, 24.09.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Martyna @ 00:50, 25.09.2013r. IP: *.*.157.145

Gratulacje!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo