« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści powalczą w Grand Prix. Trwają zgłoszenia!

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie rozpoczął jesień bardzo aktywnie. Do serii zajęć sportowych włączono Grand Prix 2013 Gminy Goworowo w Tenisie Stołowym, który rozegrany zostanie po raz kolejny. Dołącz do rywalizacji!


W turnieju może wziąć udział każdy, kto czuje sportowego ducha i lubi aktywnie i ciekawie spędzać czas wolny.

Impreza została zaplanowana na sobotę 5 października o godz. 9.00 w hali sportowej Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie.

Zapisy na turniej przyjmuje instruktorka sportu w GOKSiR w Goworowie Anna Wachowska, tel. 29 76 15 246, , a regulamin dostępny jest na stronie Organizatora goksirgoworowo.pl

Bądźcie aktywni, także jesienią! Na imprezę zaprasza Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie, Zespół Szkół Powiatowych oraz Klub Wolontariusza.

Odsłon: 2009
Komentarzy: 2
08:15, 29.09.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

? @ 12:50, 30.09.2013r. IP: *.*.147.43

a Grucelak będzie ;D ?

BARTEK @ 07:15, 04.10.2013r. IP: *.*.134.178

BEDZIE

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo