Piątek, 29 marca 2024 r., imieniny Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Korona rozstrzelana przez Błękitnych (zdjęcia, wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Korony HiD w meczu przed własną publicznością ulegli Błękitnym Raciąż 2:9. Drużyna gospodarzy przystąpiła do meczu osłabiona brakiem kilku podstawowych zawodników oraz trenera Tomasza Słowika, który nie zasiadł tym razem na ławce.

Początek spotkania był świetny w wykonaniu gospodarzy, którzy już w pierwszej minucie meczu prowadzili po bramce strzelonej przez Pawła Dzbeńskiego. W kolejnych minutach meczu na listę strzelców wpisywali się już tylko goście za sprawą Jarosława Żebrowskiego, Daniela Banaszewskiego i dwukrotnie Mariusza Kopeckiego.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 1:4. Po zmianie stron gospodarze zdobyli drugą bramkę po trafieniu Pawła Dzbeńskiego. Mimo kolejnych dobrych akcji to goście rozpoczęli festiwal strzelecki. Trzy bramki zapisał na swoim koncie Mariusz Kopecki, a po jednej dołożyli Damian Staniszewski i Jarosław Żebrowski.

Ostatecznie na stadionie przy ulicy Witosa Korona HiD Ostrołęka uległa Błękitnym Raciąż 2:9. Na ławce trenerskiej z powodu choroby nie zasiadł trener Tomasz Słowik.

Korona HiD Ostrołęka - Błękitni Raciąż 2:9 (1:4)
Bramki: Dzbeński 1. 49. - Żebrowski 16. 90.+2, Banaszewski 25. Kopecki 34. 40. 57. 64. 86.(k), Staniszewski 88.

Korona HiD: Szczechowiak - Kuczewski, Grochocki (65. Zięba), K. Kamionowski, Borkowski - P. Kamionowski (58. Kisiel), Szkopek, Kaczyński (80. Dąbrowski), Ogonowski (46. Głażewski) - Majewski, Dzbeński

IV liga mazowiecka: Korona HiD Ostrołęka - Błękitni Raciąż (13.10.2013)