Czwartek, 25 kwietnia 2024 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

Przełamanie Korony w wyjazdowym meczu

Piłkarze Korony HiD odbudowali się po ostatniej porażce i pewnie pokonali na wyjeździe Naprzód Skórzec 2:0. Oba gole dla żółto-niebieskich zdobył Paweł Dzbeński. Szala zwycięstwa na stronę ostrołęckiej drużyny przychyliła się już w trzeciej minucie meczu.

Wówczas to pomocnik żółto-niebieskich po raz pierwszy umieścił piłkę w siatce gospodarzy. Do końca pierwszej połowy wynik nie zmienił się. Drugiego gola podopieczni Tomasza Słowika zdobyli w 68. minucie.

Korona HiD do rozegrania w rundzie jesiennej IV ligi mazowieckiej - grupy północnej ma jeszcze trzy spotkania. W niedzielę 27 października żółto-niebiescy przed własną publicznością podejmą MKS Ciechanów, z którym jeszcze w zeszłym sezonie toczyli zacięte boje w lidze okręgowej. Początek spotkania zaplanowany na godz. 13.00.

W ostatnich meczach rundy jesiennej podopieczni trenera Tomasza Słowika zmierzą się z na wyjeździe z Amatorem Maszewo i przed własną publicznością z Wisłą II Płock.

Naprzód Skórzec - Korona HiD Ostrołęka 0:2 (0:1)
Bramki: Dzbeński 3. 68.

Korona HiD: Szczechowiak - Kamionowski K., Karczewski, Grochocki, Borkowski - Dzbeński, Szkopek (46. Kaczyński), Kamionowski P., Kuzia - Nosek (80. Ogonowski), Majewski