Wtorek, 16 kwietnia 2024 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Galarska dała remis Jantarkom (zdjęcia, wideo)

Piłkarki Jantaru Ostrołęka dobrze spisują się w rozgrywkach III ligi. Podopieczne trenera Rafała Koska tym razem zremisowały w meczu przed własną publicznością z Olimpią Olsztynek 2:2, mimo, że na dziesięć minut przed końcem spotkania przegrywały 0:2.

W sobotnim spotkaniu nie mogła wystąpić bramkarka Sandra Radek, dlatego na zmianę zastępowały ją zawodniczki z pola. W pierwszej połowie meczu zawodniczki Olimpii stworzyły sobie lepsze sytuacje bramkowe i tylko dwie z nich wykorzystały.

W drugiej odsłonie meczu Jantarki ruszyły do ataków, a w ostatnich kwadransie gry nie opuszczały połowy rywalek. W tym czasie przeprowadziły wiele efektownych akcji. Na listę strzelców dwukrotnie wpisała się Aleksandra Galarska, która skutecznie egzekwowała rzuty wolne. Zresztą zobaczcie Państwo sami!

Jantar Ostrołęka - Olimpia Olsztynek 2:2 (0:2)
Bramki dla Jantaru: Galarska 71. 78.

Jantar: Joanna Tomczak, Beata Majewska, Natalia Zając, Wiktoria Piersa, Marta Niźnik, Aleksandra Chodorek, Aleksandra Galarska, Klaudia Płoska, Laura Świerszcz, Milena Modzelewska, Adrianna Michalak (33. Anna Wierzbowska) - Milena Wąsiewicz.

III liga kobiet: Jantar Ostrołęka - Olimpia Olsztynek (19.10.2013)

Pierwsza bramka Aleksandry Galarskiej dla Jantaru

Druga bramka Aleksandry Galarskiej dla Jantaru

Odsłon: 3472
Komentarzy: 4
09:47, 20.10.2013r.

Orz. Sami sobie komplikują życie

Po raz kolejny potwierdziła się teza, iż nie można przypisywać sobie punktów przed rozegraniem spotkania. Orz Goworowo gościł ostatnią ekipę Klasy B - Orzyc Chorzele. Goście skazywani na porażkę sprawili niespodziankę.

Jedenasty raz Rzekunianki (zdjęcia)

Piłkarze z Rzekunia mieli powody do zadowolenia. W dzisiejszym spotkaniu poradzili sobie z walczącym o utrzymanie w Klasie Okręgowej Wymakraczem Długosiodło. Dla podopiecznych Bartłomieja Jezierskiego była to jedenasta wygrana w sezonie, a szósta przed własną publicznością.

Cztery gole w meczu Świtu z Bartnikiem (zdjęcia)

Bardzo ciekawie było w Baranowie. Przeciwko sobie stanęły dwie ekipy z naszego powiatu. Świt Baranowo walczy o utrzymanie w Klasie A. Zespół z Myszyńca podobnie. Było wiele emocji, cztery bramki.

Święto ciężarów w Ostrołęce (zdjęcia)

Po 35 latach przerwy do naszego miasta zawitały zawody w podnoszeniu ciężarów. Dzisiaj w hali im. Arkadiusza Gołasia odbyły się Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki do lat 15. Gospodarzem mistrzostw był Uczniowski Klub Sportowy Atleta Ostrołęka.

Mało kto wierzył, ale to zrobili! Samsel przesądził (zdjęcia)

Do Kadzidła przyjechała ekipa z Żuromina. Przed spotkaniem szkoleniowiec naszych Sebastian Koczkodan wierzył, że jego podopieczni będą tymi pierwszymi, którzy wygrają w tym sezonie z wiceliderem Klasy Okręgowej.

kibic @ 19:19, 20.10.2013r. IP: *.*.85.110

Olka Galarska nr 8 spisała sie na medal, takie mecze można oglądać trzymamy kciuki za następny mecz:)mm p

;) @ 20:40, 20.10.2013r. IP: *.*.81.58

Ola mega Gole !!!!!

wredniak @ 20:58, 20.10.2013r. IP: *.*.12.196

Przerzucić wszystkie fundusze z Narwi na dziewczyny. One przynajmniej mają chęć do gry i wygrywają, a Narew przegrała już następny mecz i z Polonia też uwali.

kibic @ 09:30, 21.10.2013r. IP: *.*.212.233

Piłkarze Narwi mają chęć do gry bo gdyby nie mili by za darmo nie grali.Narew może też mieć słabsze chwile .