« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowe zmagania młodzieży (zdjęcia, wideo)

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zorganizowało kolejne w tym sezonie turnieje dla dzieci i młodzieży. W zmaganiach uczestniczyło piętnastu zawodników w dwóch kategoriach wiekowych. Ciekawa rywalizacja toczyła się w gronie juniorów.


W finałowej rozgrywce najlepszy okazał się Michał Rosenbaum, który pokonał Jakuba Biedrzyckiego 6:2 i Jakuba Piątka 6:4. W meczu, które zdecydowało o drugiej pozycji w zawodach Jakub Piątek. W turnieju juniorów uczestniczyło jedenastu zawodników, którzy podzieleni byli na trzy grupy. Trójka najlepszych tenisistów zagrała w finale zmagań.

 

Emocji nie zabrakło w turnieju mini tenisa. Tam ostrołęczanka Julia Musiał w decydującym starciu okazała się lepsza od Karola Mikołajczyka z Ostrowi Mazowieckiej. Wspomnieni zawodnicy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tenisem ziemnym

 

Kolejne turnieje organizowane przez OST przy współpracy z MZOSTiIT zaplanowane zostały na niedzielę 10 listopada i niedzielę 8 grudnia.

 

Zobacz zdjęcia:
Turnieje tenisa ziemnego organizowane przez OST (20.10.2013)

 

Rywalizacja w mini tenisie. Pierwsze kroki ...

Odsłon: 1756
Komentarzy: 1
10:33, 23.10.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Rob @ 15:22, 24.10.2013r. IP: *.*.156.1

Brawo dla działaczy OST. Więcej takich imprez

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo