« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 28 marca 2020 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tancerze Atrii w międzynarodowym turnieju w Elblągu

Kolejny występ na swoim koncie zapisali reprezentanci Atrii Ostrołęka. Prowadzeni przez trener Katarzynę Orlicką tancerze wzięli udział w Międzynarodowym Festiwalu Tańca Baltic Cup 2013, który odbył się w Elblągu. Impreza miała niezwykle silną obsadę.


W zawodach, które odbyły się w dniach 18-20 października rywalizowali tancerze z całego świata. Ostrołękę reprezentowały tym razem trzy pary. Paweł Majkowski i Iga Prusaczyk zajęli 22 miejsce w klasie open w stylu standardowym, w kategorii wiekowej 12-13 lat.

 

W tej samej kategorii para Bartosz Szyszka i Magdalena Lenkiewicz zostali sklasyfikowani na 32 miejscu. Rywalizację wygrała para ze Wielkiej Brytanii - Boyce Glenn i Andrews Kayleigh.

 

W klasie open, w stylu standardowym 14/15-latków Paweł Kalewski w parze z Gabrielą Stepnowską zostali sklasyfikowani na 24. lokacie. Najwyższej oceny sędziów zebrali Estończycy Robert Laaneots Werner i Laura-Lissa Lohmus.

 

Już w najbliższy weekend naszych tancerzy czeka Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy.

Odsłon: 2447
Komentarzy: 2
08:00, 25.10.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

Tancerz @ 08:37, 25.10.2013r. IP: *.*.49.63

Brawo! Oby więcej ostrołęckich par!

Rob @ 08:54, 25.10.2013r. IP: *.*.49.234

To fajna dyscyplina sportu i warto ją promować.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo