« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

KK24h finiszował w Legionowie (zdjęcia)

Zawodnicy Klubu Kolarskiego 24h ponownie punktowali w Legionowie. Cykl wyścigów kolarskich Poland Bike finiszował 10 listopada. W ostatnich tegorocznych zawodach MTB XC na Mazowszu ścigało się blisko 200 miłośników jazdy na rowerach górskich.


Runda wyścigu w Legionowie liczyła 6,7 km i była pokonywana wielokrotnie w zależności od kategorii wiekowej.

 

Bardzo dobrze w wyścigu zaprezentowali się zawodnicy BGŻ-KK24h, którzy dojechali na szybkiej, krętej trasie (20 km) na wysokich pozycjach. W wyścigu seniorów Maciej Karwowski z Łomży zajął dziesiąte miejsce w klasyfikacji open, a Krzysztof Serafiński z Łomży był trzynasty. W wyścigu mastersów o włos od zwycięstwa był Wiesław Kamiński, z Nowosiedlin, który ostatecznie uplasował się na trzecim miejscu w klasyfikacji open. Wiesław Podeszwa z Ostrołęki w tym samym wyścigu zajął piąte miejsce.


Wyścig pań na dystansie 20 km miał również emocjonujący finał, gdyż panie startując razem z mężczyznami nie chcą "puścić koła" i wielu z nich wyprzedzają na trudnych technicznych odcinkach. Zawodniczki BGŻ-KK24h zaprezentowały się po raz kolejny znakomicie. Agnieszka Mażewska z Ostrołęki w swoim wyścigu wywalczyła drugą lokatę open, a Maria Kamińska, Nowosiedliny uplasowała się na czwartej pozycji. Sporo emocji było również podczas finałowej dekoracji całego cyklu Poland Bike XC 2013, który składał się z trzech etapów w sezonie 2013.


Klasyfikacja pań pow. 40 lat:
1.Ewa Duda - Świat Rowerów Kellys Team
2.Agnieszka Mażewska - BGŻ - KK24h
3.Beata Moćko - Świat Rowerów Kellys Team
 

Klasyfikacja mężczyzn pow. 40 lat:
1.Robert Jeznach - Polski Klub MTB
2.Artur Przesław Przesław - PATNET TEAM
3.Wiesław Podeszwa - BGŻ - KK24h
 

Warto jeszcze przy tej okazji podkreślić, że w sezonie 2013 wszyscy zawodnicy Klubu Kolarskiego 24h reprezentujący na wyścigach drużynę BGŻ-KK24h stawali na podium aż 134 razy. Jest to wynik do pobicia w kolejnym sezonie, lecz musi być poparty solidnym treningiem oraz ogromnym wsparciem ludzi kochających kolarstwo (sponsorów).
Wszystkim, którzy wsparli działania Klubu składamy serdeczne podziękowania.


Zobacz zdjęcia:
Poland Bike MTB XC w 2013 roku

Odsłon: 3023
Komentarzy: 2
11:31, 12.11.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Początek sezonu nie był łaskawy dla żadnej dyscypliny, czyli ten dla kolarzy, który miał się rozpocząć w połowie kwietnia. Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wszystkich. Króciutki cykl wyścigów szosowych postanowiło zorganizować na Mazowszu Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie odbyły się mistrzostwa Polski w kolarstwie MTB XCO. Wśród startujących nie mogło zabraknąć przedstawicieli KK24h, którzy pokonali taką samą trasę, co dzień później zawodnicy elity. Z przygodami zmagania zakończył Marek Karczewski.

 

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Zawodnik z naszego regionu pobił rekord trasy podczas IV edycji Wysokomazowieckiego 24-godzinnego Maratonu Rowerowego. Michał Ciecierski reprezentujący barwy KK24h przed rokiem w tym samym czasie pokonał 684 km i zajął drugie miejsce. W tegorocznej edycji poprawił się o 49 km i wygrał z ogromną przewagą.

Znamy mistrzów rowerów

Znamy mistrzów rowerów

Sportowe Wakacje w Mieście organizowane przez Miasto Ostrołęka to również rywalizacja na rowerach. Śmiałkowie wzięli udział w wyścigu australijskim o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego. Kto został mistrzem? Wszystkim towarzyszyła piękna pogoda, sportowa rywalizacja, a przede wszystkim świetna zabawa.

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

Już po raz piąty w ramach wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych zostanie przeprowadzony Kolarski Wyścig Australijski. Głównym celem imprez jest popularyzacja kolarstwa i popularyzacja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców miasta.

» Wasze komentarze

brawo @ 12:33, 12.11.2013r. IP: *.*.65.18

Gratulacje :)
Że Wam się jeszcze chce :)

kk24h @ 06:52, 15.11.2013r. IP: *.*.65.18

Gratulacje
wyniki są tu: http://kk24h.pl/wyscigi/

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo