« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowe batalie młodzieży (zdjęcia)

Mateusz Matyczak okazał się najlepszy w turnieju tenisa ziemnego organizowanym przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. W finałowej rozgrywce w zawodach zorganizowanych dla rocznika 1997 i młodsi pokonał Michała Rosenbauma i Jakuba Biedrzyckiego.


W turnieju w hali przy ulicy Partyzantów wzięła udział dziesiątka tenisistów, którzy rywalizowali w trzech grupach. Ich zwycięzcy awansowali do finału.

 

Najlepszy okazał się Mateusz Matyczak, który pokonał Michała Rosenbauma 8:10, 7:3, 7:2 i Jakuba Biedrzyckiego 7:4, 7:3. W spotkaniu, które zadecydowało o drugim miejscu w zawodach Michał Rosenbaum pokonał Jakuba Biedrzyckiego 7:4, 7:5.

 

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe już dziś zaprasza na ostatnie w tym roku zawody czyli Turniej Mikołajkowy, który zostanie rozegrany 8 grudnia w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

 

Do zawodów mogą przystąpić zawodnicy z rocznika 1997 i młodsi oraz grupa mini tenis (początkujący). Początek zawodów o godz. 9.00.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej tenisa ziemnego dla rocznika 1997 i młodsi (10.11.2013)

Odsłon: 1341
Komentarzy: 1
08:15, 13.11.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Rob @ 14:00, 13.11.2013r. IP: *.*.53.126

Brawo młodzi tenisiści.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo