« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 kwietnia 2020 r., imieniny Izydora, Wacława, Platona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Awans tancerzy UKS Atria do klasy B

Udane starty w ostatnich tygodniach zaliczyli tancerze UKS Atria Ostrołęka Michał Trzeciak i Paulina Suchoń. Na Riviera Dance Festival ostrołęczanie zajęli trzecie miejsce w tańcach latynoamerykańskich, w kategorii wiekowej powyżej 15 lat, klasa taneczna C.


Dwa tygodnie później podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy tancerze ponownie sięgnęli po medal, plasując się na drugim miejscu w tańcach standardowych.

 

W miniony weekend Michał Trzeciak z Pauliną Suchoń rywalizowali na VI Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Asy 2013 o Puchar Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego, gdzie uplasowali się na drugim miejscu w tańcach standardowych i triumfowali w tańcach latynoamerykańskich.

 

- Wygrana w tańcach latynoamerykańskich zapewniła Michałowi i Paulinie awans do wyższej klasy tanecznej B - podkreśla trener młodych tancerzy Katarzyna Orlicka.

 

Więcej o tańcu i występach reprezentantów naszego miasta w dziale Taniec.

Odsłon: 3789
Komentarzy: 2
12:50, 14.11.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

Stefan @ 12:52, 14.11.2013r. IP: *.*.86.101

A Świt Baranowo już dawno awansował do klasy A. To jest sukces!

Rob @ 13:12, 14.11.2013r. IP: *.*.52.108

No, a teraz z hukiem z niej spadnie...

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo