« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 28 marca 2020 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Moja Ostrołęka

Aktualności

"Ofensywa Tańca" w hali A. Gołasia (zdjęcia, wideo)

W hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta przez cały dzień trwa rywalizacja tancerzy. W II Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego "Ofensywa Tańca" bierze udział ponad ośmiuset uczestników z całej Polski, zarówno soliści jak i zespoły.


Największe atrakcje czekają na widzów po godz. 18.00 podczas występów finałowych. Cały turniej to olbrzymia dawka tańca i muzyki oraz pokazy sędziowskie - będzie można na żywo zobaczyć jak tańczy Youya - jurorka Got to Dance, Sheva - zdobywca trzeciego miejsca ostatniej edycji, a także Ewa z ekipy Co Jest Crew, finalistka You Can Dance.


Cały dzień w hali im. A. Gołasia będzie królował taniec nowoczesny! Zapraszamy! Wstęp wolny.

 

Zobacz zdjęcia:
Ofensywa Tańca - cz. I (16.11.2013)

 

Odsłon: 4432
Komentarzy: 2
16:39, 16.11.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

Max @ 21:44, 16.11.2013r. IP: *.*.52.18

Fajne zawody, szkoda tylko, że tak mało ludzi to interesowało.

Twój kolega Wojtek @ 17:01, 18.11.2013r. IP: *.*.161.33

Jak się do sędziowania bierze wieśniaków to nie ma się co dziwić że nikt się takim turniejem nie interesuje :/
Jeśli promuje się swoje dzieci będąc świadomym że są gorsze od innych to tylko i wyłącznie ich krzywdzenie, bo pojadą gdzie indziej i nawet nie przejdą 1:16 finału :/
Zawsze tak było w Ostrołęce.
Dam przykład z tańca towarzyskiego :/ Co przyjechała lepsza para z większego miasta trzeba było ją udupić za to że przez resztę roku wygrywali :/ Tym razem też tak było tylko że z innych stylów tanecznych :/

TURNIEJ DNO !!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo