« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 5 sierpnia 2021 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Konkurs! Weź udział i zgarnij nagrodę

Pani Ewelina Gudelska odebrała nagrodę
Pani Ewelina Gudelska odebrała nagrodę

Rozpoczynamy serię konkursów w naszym serwisie sportowym. Wspólnie z siłownią Forma5 Club zapraszamy do udziału już w trzecim z nich. Nagrodą jest karnet wstępu na siłownię, który z pewnością warto wykorzystać w jesienne wieczory.


W konkursach będziemy pytać o znane osoby z naszego regionu związane z ostrołęckim sportem, poszczególne dyscypliny, a także warte uwagi zagadnienia.

W trzecim konkursie pytaliśmy o trenera Andrzeja Dudźca, a konkretnie o klubu, w których występował, jeszcze jako zawodnik. Jaka była kariera trenera Pekpolu?

- Przez kilka lat byłem związany z Narwią Ostrołęka. Potem wyjechałem na Pomorze, gdzie będąc studentem reprezentowałem klubu Bałtyk Gdynia, GKS Wybrzeże i AZS Gdańsk. Potem wróciłem do Ostrołęki i ponownie byłem zawodnikiem Narwi, a następnie jej trenerem.

 

Nagrodę za poprawną odpowiedź wylosowała Ewelina Gudelska.

 

Przed nami kolejna konkursowa odsłona. Tym razem pytamy. Który zawodnik Energi Pekpol Ostrołęka najdłużej występuje przed ostrołęcką publicznością w hali im. Arkadiusza Gołasia?
 

Prawidłowe odpowiedzi prosimy przesyłać na adres w temacie wpisując konkurs, podając imię i nazwisko oraz numer telefonu komórkowego.

 

Wśród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy osobę, która otrzyma nagrodę czyli karnet na siłownię Forma5 Club, mieszczącą się przy ulicy Goworowskiej 34. Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do niedzieli 1 grudnia do godz. 21.00.

Jak wygląda siłownia? Można przekonać się na materiale filmowym.

Odsłon: 2191
Komentarzy: 0
08:32, 27.11.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Korzeń lukrecji i wpływ na organizm człowieka. Fakty i mity

Korzeń lukrecji i wpływ na organizm człowieka. Fakty i mity

Wykorzystywanie roślin w celach leczniczych jest znane i praktykowane od tysięcy lat. Opiera się na tym cała ludowa medycyna starożytnych Chin, Egiptu, Grecji i innych mocarstw. Rośliny zawierają substancje, które wykazują pozytywny wpływ na organizm człowieka.

Dawid Pac - mistrz crossfitu

Dawid Pac - mistrz crossfitu

Duży sukces przedstawiciela z naszego powiatu podczas zawodów crossfit w Warszawie. Podczas TrainPort Games Dawid Pac wywalczył pierwsze miejsce w kategorii open. 31-latek był najlepszy w gronie 20 startujących. Co ciekawe, nasz człowiek osiąga sukcesy, a trening zaczynał zaledwie rok temu.

Mróz mistrzem, Zapust i Więch ze srebrem (zdjęcia)

Mróz mistrzem, Zapust i Więch ze srebrem (zdjęcia)

Kolejny udany start reprezentantów UKS Atleta Ostrołęka. Tym razem najmłodsza ekipa zawodników wzięła udział w Ciechanowie w wojewódzkim wieloboju atletycznym. Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w trzech konkurencjach ogólnorozwojowych i jednym ćwiczeniu ukierunkowanym na podnoszeniu ciężarów: bieg wahadłowy 4 x 10 m, rzut piłką lekarską, trójskok obunóż z miejsca, rwanie na technikę.

Olek ze srebrem, Igor z brązem

Olek ze srebrem, Igor z brązem

26 czerwca odbyły się Otwarte Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Juniorek i Juniorów do lat 17. W Siedlcach wystartowała czwórka przedstawicieli UKS Atleta Ostrołęka. Do rywalizacji na pomoście stanęli: Gabriela Zapust, Julia Stachurska, Igor Więch oraz Aleksander Płodziszewski.

Brąz prezesa Karola Janczewskiego

Brąz prezesa Karola Janczewskiego

W weekend odbyły się XXXI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters w podnoszeniu ciężarów. W Raszynie na pomoście pojawił się prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka. Karol Janczewski wrócił do domu z brązowym medale. W rywalizacji wzięło udział 35 pań i 142 mężczyzn powyżej 30 roku życia.

» Wasze komentarze

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo