« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 5 sierpnia 2021 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

OKLA wciąż najlepsze w mieście (zdjęcia)

Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki może mieć powody do zadowolenia. Trenerzy prowadzą coraz więcej utalentowanej młodzieży, o czym może świadczyć fakt zdobycia 69,5 pkt w klasyfikacji współzawodnictwa sportowego i miano lidera w naszym mieście. A ma być jeszcze lepiej!


Najcenniejsze trofeum w 2013 roku zdobyła Magdalena Żebrowska. Podopieczna trenera Bartosza Witkowskiego wywalczyła srebrny medal Halowych Mistrzostw Polski w Spale, w gronie juniorek młodszych. W najlepszym skoku osiągnęła 5,84 m. Reprezentanci OKLA startowali w dziesięciu imprezach rangi Mistrzostw Polski, siedemnastu na terenie Mazowsza oraz ośmiu na terenie Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.

 

W 2014 roku klub zakłada, że przekroczy i to zdecydowanie 80 pkt w klasyfikacji współzawodnictwa sportowego. Zwiększyła się zdecydowanie ilość trenującej w klubie, utalentowanej młodzieży, co powinno się przełożyć na jeszcze lepsze wyniki. Przykładem tego są dziewczęta z rocznika 2000 - Aleksandra Olewiecka - 17 w Polsce na 100 metrów oraz Wiktoria Orzoł - 16 w biegu na 400 metrów.

 

Naszych lekkoatletów mobilizuje i napędza do jeszcze lepszych startów weteranka, wciąż młoda duchem Ewa Bartosik, która w tym roku zdobyła wiele medali na imprezach mistrzowskich. W tym roku zdobyła m.in. trzy złote medale Halowych Mistrzostw Polski, a na koncie ma już pięć rekordów Polski, które z pewnością poprawić rywalkom z najbliższych latach będzie niezwykle trudno.

 

Zobacz zdjęcia:
Najlepsze zawodniczki i zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki

Odsłon: 2267
Komentarzy: 1
09:32, 29.11.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karolina Grzeszczyk z mistrzostwem Polski!

Karolina Grzeszczyk z mistrzostwem Polski!

Znakomity wynik Karoliny Grzeszczyk. Zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wywalczył złoty medal podczas 53. PZLA Mistrzostw Polski do lat 18 we Włocławku. 17-latka rodem z Ostrołęki okazała się najlepsza w konkursie rzutu dyskiem.

Niedźwiecki otarł się o podium. Olszewska piąta

Niedźwiecki otarł się o podium. Olszewska piąta

Dwójka reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka wzięła udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski do lat 23. W Suwałkach zaprezentowali się: Damian Niedźwiecki oraz Magdalena Olszewska. Oboje są podopiecznymi Katarzyny i Konrada Szusterów.

Henryk Gudelski spoczął w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

Henryk Gudelski spoczął w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

Dzisiaj odbył się pogrzeb śp. Henryka Gudelskiego. Maratończyk pochodzący z Rzekunia został śmiertelnie potrącony przez 17-latka w New Britain w Stanach Zjednoczonych. 29 czerwca sportowiec był w trakcie treningu. Kierowca uciekł z miejsca wypadku.

Rekord Damiana Niedźwieckiego. Startowały: Alicja, Ewa i Ola

Rekord Damiana Niedźwieckiego. Startowały: Alicja, Ewa i Ola

W minioną sobotę w Olsztynie podczas Mitingu Kwalifikacyjnego WMZLA wystartowała czterosobowa grupa zawodników i zawodniczek Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego spisali się bardzo dobrze.

Sprawdziany Patrycji, Joanny i Oliwii

Sprawdziany Patrycji, Joanny i Oliwii

Trzy zawodniczki UKS Clan Ostrołęka wzięły udział w mitingu lekkoatletycznym, który odbył się 10 lipca w Olsztynie. W zmaganiach zaprezentowały się podopieczne Haliny Pierzchały: Patrycja Tusińska, Joanna Milewska i Oliwia Prachniak. Pierwsza z nich pobiła rekord życiowy.

» Wasze komentarze

Rob @ 09:57, 02.12.2013r. IP: *.*.49.193

Brawo OKLA, oby tak dalej.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo